18 трав. 2021

Міжнародний День світла Kharkiv QUІZ "Science is Fan"

17 травня учні гімназії взяли участь у наукових змаганнях до Міжнародного Дня світла Kharkiv QUІZ "Science is Fan", організованих НТУ «ХПІ». Найактивнішими виявилися учні 7-В та 10-Б класів! Висловлюємо подяку за підтримку учнів класними керівниками Смірновій Ларисі Володимирівні та Надуєвій Наталі Леонідівні!
17 трав. 2021

Вітаємо переможців, фіналістів та учасників проєкту «Харків пам’ятає CHORNOBYL», який був присвячений 35 річниці Чорнобильської катастрофи

Харківським Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» було організовано та проведено онлайн-конкурс «Харків пам’ятає CHORNOBYL» для учнів середніх та старших класів. 1300 учнів закладів загальної середньої освіти Київського району взяли участь у конкурсі. 567 учнів стали фіналістами, 8 учнів – переможцями, серед яких учні гімназії: - Голуб Ярослав Іванович (11-А); - Овчаренко Тимур Виталійович (7-Б); - Сазонов Артем Вячеславович (9-Б); - Шаталов Максим Михайлович (7-Б); - Абдулліна Кристина Сергіївна (11-А); - Голуб Дар'я Іванівна (7-А). Вітаємо та бажаємо нових досягеннь!
14 трав. 2021

День пам'яті рятування євреїв українцями

14 травня 2021 року Україна вперше відзначає День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. У закладі були проведені заходи з метою вшанування пам'яті українців: тематичні класні години, лекції, перегляд презентацій та документальних фільмів, виставка у бібліотеці тощо.
14 трав. 2021

150 років від дня народження Василя Семеновича Стефаника

У закладі освіти пройшли заходи до 150-річчя від дня народження українського письменника-новеліста Василя Стефаника для учнів 10-11 класів у рамках підготовки до ЗНО: уроки-лекції, презентації, виставка у бібліотеці " Геній у царстві новел" тощо.
13 трав. 2021

Затверджені нові протиепідемічні заходи для закладів освіти

Міністерством охорони здоров'я затверджені нові протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням COVID-19, що є чинними для закладів позашкільної, загальної середньої, професійної, фахової передвищої та вищої освіти.
12 трав. 2021

Участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій "Каразінський колоквіум"

Учні гімназії щорічно беруть участь у міській відкритій конференції-конкурсі для учнів 9-11-х класів ліцеїв і гімназій "Каразінський колоквіум". У цьому навчальному році конференція пройшла в заочній формі. Сертифікатом учасника та збіркою тез колоквіуму відзначено Дзюбу Олександра та Гунбіна Міхаіла, учнів 11-А класу, які представили свої роботи в секції «Біологія+Хімія» за темою «Противірусні препарати: доцільність їх використання». Вітаємо хлопців та вчителя, який керував проектною роботою – Коваленко Олександру Василівну!
11 трав. 2021

ПРОВЕДЕННЯ МЕДИЧНОГО ОГЛЯДУ

11 – 12 травня 2021 року на базі закладу пройде профілактичний медичний огляд учнів 5-х – 11-х класів після поновлення занять очно. Огляд буде проведено медичною сестрою з урахуванням вимог щодо дистанціювання та уникнення скупчення учасників освітнього процесу.
9 трав. 2021

До Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років. Ці історичні дати завжди оповиті смутком за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь. Шануємо та пам'ятаємо! Відеопривітання до свят підготували учні 10 - Б класу Феденко Софія, Куклич Микита, Скрипка Петро, Туренко Іван, Майборода Анастасія, Кондрацька Анастасія, Шушляпіна Анастасія, Гіжевська Аліна, Стриженко Костянтин, Зайченко Дмитро. Монтаж, відеорежисер - Євсєєва Олександра, учениця 9 - Б класу.
8 трав. 2021

В Україні діє заборона на використання символіки тоталітарних режимів

Використання символіки тоталітарних режимів передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність: - стаття 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зазначає, що виготовлення і пропаганда георгіївської стрічки тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення. - стаття 436 -1 Кримінального кодексу України - виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів карається позбавленням волі на строк до п’яти років.
7 трав. 2021

Вітаємо переможця форуму!!!

1-2 травня проходила International Science Project Olympiad, INSPO. Це форум молодих вчених, який проводиться з 2007 року під патронатом Міністерства освіти Туреччини, а також є афілійованим конкурсом з MILSET, MOSTRATEC, FAST, IYSA-ISTEC, ISIF, ATAST-IFEST, INNOPA and EXPOSCIENCE MEXICO. Україну представляли десять учасників з десятьма проєктами. Серед них - випускник гімназії, студент Харківського національного університету радіоелектроніки Мічурін Ігор, який здобув спеціальну нагороду.