7 трав. 2021

Міська онлайн-естафета пам'яті

06 травня 2021 року лідери учнівського самоврядування, юні миротворці, Туренко Іван, Скрипка Петро, Стриженко Костянтин, учні 10 - Б класу, взяли участь в онлайн-заході "Міська естафета пам'яті", який проводився в межах Фестивальної весни ХМОУС - Тижня пам'яті та пошани.
6 трав. 2021

З 11 травня учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи

З вівторка, 11 травня 2021 року, учні 5-11-х класів приступають до навчальних занять у приміщенні школи. 1-4-ті класи продовжують працювати у штатному режимі.
5 трав. 2021

Вітаємо переможця конкурсу!!!

Рибак Ольга, учениця 9-В класу, 30.04.2021 року посіла 3 мiсце у мicькому етапі Всеукраїнського конкурсу рефератiв " Ядерна енергiя i свiт". Вітаємо Ольгу та вчителя фізики, Зайцеву С.М., яка підготувала переможця.
30 квіт. 2021

Великодній кошик

Напередодні свята Пасхи в гімназії відбулися уроки духовності. Учителі в бесідах з учнями цікаво й зворушливо розповідали про роль Великодня в житті людини, про традиції святкування. Аби тепло та урочисто зустріти Великдень, учні початкової школи готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли крашанки та писанки, малюнки та оригінальні стіннівки, виготовили пасхальні деревця тощо...
29 квіт. 2021

Профілактичне заняття (онлайн) для учнів 3-х класів

29 квітня 2021 року для учнів 3-х класів гімназії в дистанційному режимі було організовано проведення профілактичного заходу "Безпека на дорозі" на платформі Zoom.
29 квіт. 2021

STEM- тиждень

У гімназії в рамках весняного STEM-тижня проходять цікаві інтегровані уроки. Маленькі чомусики-першокласники разом зі своїм учителем Баришполь Світланою Володимирівною теж займаються дослідницькою діяльністю. Вивчаючи властивості води, зробили багато відкриттів. Відповіли на безліч "чому?", одне з яких: - "Де легше плавати: в морі чи у річці?"
28 квіт. 2021

Девіз Дня охорони праці -2021: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». У 2021 році Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці залученню потенціалу елементів системи безпеки та здоров’я (далі – БЗР), що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі. У доповіді до Всесвітнього дня охорони праці висвітлено питання про те, як нинішня криза демонструє важливість зміцнення систем БЗР, включно зі службами безпеки та охорони здоров’я на роботі як на національному рівні, так і на рівні підприємств.
27 квіт. 2021

Декада Олімпійського спорту та відкритого Олімпійського уроку «Зробимо себе та світ краще завдяки спорту, його цінностей та ідеалів»

Упродовж 26 та 27 квітня в закладі освіти були проведені заходи, присвячені декаді Олімпійського спорту. Вчителями фізичної культури, Лукаш Л.В. та Кудрявцевою Н.В. був проведений Олімпійський урок та конкурс малюнків для учнів початкової школи. Вчителі підготували презентації та провели онлайн-уроки для учнів середньої та старшої школи.
26 квіт. 2021

26 квітня - Міжнародний день пам'яті про Чорнобильську катастрофу

У закладі пройшли тематичні виховні години для учнів 1-11 класів, присвячені Чорнобильській катастрофі: учні 1-4 класів узяли участь у виставці малюнків «Чорнобиль – минуле, теперішнє і майбутнє», учні 5-11 класів переглянули документальні фільми про Чорнобильську катастрофу, прослухали доповіді про трагедію, приготували презентації (онлайн). У шкільній бібліотеці була оформлена виставка до 35-річниці Чорнобильської АЄС.
24 квіт. 2021

Міський турнір з інформатики серед учнів 5-7 класів

Вітаємо команду учнів гімназії у складі Яндоли Евеліни, учениці 7-Б класу, Гокова Дмитра, учня 7-В класу, Бульби Тимура, учня 7-В класу, Шумяцької Марії, учениці 7-В класу, Шаруна Артема, учня 5-Б класу, яка посіла 3 місце у Міському турнірі з інформатики серед учнів 5-7 класів. Також є окремі нагороди: Шарун Артем посів ІІІ місце в конкурсі знавців, Бульба Тимур посів ІІ місце в конкурсі шифрувальників. Команду підготувала Троненко Наталія Геннадіївна, вчитель інформатики.