23 квіт. 2021

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

МОН оприлюднило перелік освітніх програм, які за результатами експертизи Державної служби якості освіти визнані такими, що відповідають Державному стандарту якості освіти та схвалені Науково-методичною радою з питань освіти Міністерства освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти – Лист МОН від 07.04.2021 № 1/9-188 «Щодо освітніх програм».
22 квіт. 2021

З 9 по 12 квітня в Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відбувся в дистанційному режимі щорічний Турнір для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «ЕКОНОМІКА. МЕНЕДЖМЕНТ. ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Учні гімназії, як і завжди, взяли у ньому участь і знову стали призерами. Ми вітаємо переможців: Дзюбу Олександра, учня 11-Б класу, з ІІ місцем в секції «Економіка та бізнес» та перемогою в номінації «Менеджер-новатор» у секція «Антикризовий менеджмент: врятуй свій бізнес». Переможцем у цій секції став також Демиденко Антон, учень 10-Б класу, став кращим у номінації: «Менеджер – стратег». А Скрипка Петро отримав нагороду як переможець номінації «Сучасний податківець» в секції «Як стати мільйонером». Наші щирі вітання переможцям та побажання подальших успіхів!
21 квіт. 2021

Адаптивний карантин продовжено до 30 червня 2021 року

Відповідно до Постанови КМУ від 21 квітня 2021 р. № 405 адаптивний карантин продовжено до 30 червня 2021 року 4 квітня набрала чинності постанова КМУ №405, якою продовжено дію надзвичайної ситуації та загальнонаціонального карантину на території України до 30 червня 2021 року
21 квіт. 2021

Онлайн-зустріч у рамках проєкту «Фестивальна весна ХМОУС-2021»

Учні гімназії Сабадаш Кирило (8-В клас), Печенізька-Ткачова Марія (9-Б клас) та Бондаренко С.І.(педагог-організатор), Мальцева К.О. (соціальний педагог) взяли участь в онлайн-зустрічі лідерів учнівського самоврядування та кураторів шкіл з представниками Центру ребрендінгу та реклами Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та дитячо-юнацької організації Харківського університетського ліцею в рамках "Фестивальної весни ХМОУС -2021". У ході зустрічі обговорювалися основні аспекти участі в міському Фестивалі шкільних ЗМІ. Відбулося підведення підсумків Фестивалю шкільних ЗМІ-2020, в якому робота учнів ХГ №55 посіла 3 місце. До 30-ї річниці Незалежності України учнями гімназії було створено газету та відеофільм. Посилання додається.
20 квіт. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

19 квітня в рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності було організовано проведення онлайн-зустрічі з учнями 4-х класів ХГ № 55. Співробітник Київського райвідділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області Пономаренко Олег Валентинович, майор служби цивільного захисту 27-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України в Харківській області, провів онлайн – профілактичні бесіди з усіх видів безпеки життєдіяльності.
19 квіт. 2021

Вітаємо учасників Х Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених

Отримано збірку «Пам'яткознавчі погляди молодих вчених ХХІ ст», до якої ввійшли доповіді учасників Х Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Пам'яткоохоронні традиції Слобожанщини». До збірки включено роботу учня 11-Б класу Дзюби Олександра “Культурное наследие и действительность. Преемственность поколений. Художники Константинопольские” та роботу учня 11 -А класу Гунбіна Михаіла “Особливості культури Слобідської України”. Науковим керівником є Бондаренко С.І., вчитель історії. Вітаємо!
16 квіт. 2021

Представники учнівського самоврядування взяли участь у дипломатичній онлайн-місії «На крилах миру»

15 квітня 2021 року в межах «Фестивальної весни ХМОУС-2021», з метою популяризації ідей миру, добра, довіри, виховання в дусі миротворчості та демократичного світогляду учнів закладів освіти міста Харкова, відбулась дипломатична онлайн-місія «На крилах миру», у якій взяли участь учні 10-Б класу ХГ №55 Феденко Софія, Скрипка Петро, Кондрацька Анастасія та Стриженко Костянтин. Для участі в акції представники учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти районів міста виготовили макети вимпелів з побажаннями миру та добра різними мовами світу. Учень 6-Б класу Кіт Андрій розробив дизайн вимпелу нашої гімназії. Учні Харківської гімназії № 55 об’єднали макети вимпелів закладів Київського району в єдину композицію та передали до Музею миротворчого руху юних миротворців м. Харкова, який створено на базі ХЗОШ № 28.
15 квіт. 2021

Учнів 11-х класів звільнено від проходження ДПА в 2020/2021 навчальному році

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
14 квіт. 2021

Профілактичне заняття (онлайн) для учнів 1-х класів

В умовах карантинних обмежень було організовано в дистанійному режимі проведення для учнів 1-х класів профілактичних заходів з попередження правопорушень і злочинності, правил дорожнього руху шкільним офіцером поліції. Після лекції учням було запропоновано заповнити Щоденник вражень ( за НУШ).
13 квіт. 2021

Урок з екології «Планета — мій дім»

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошує учителів приєднатися до найбільшого уроку в світі на тему екології та клімату «Планета — мій дім», який буде проведено до Дня Землі 22 квітня. Проєкт створено з метою ознайомлення дітей з екологічними проблемами (кліматичними змінами). Урок розрахований на учнів 5–8 класів, але матеріали можна адаптувати для молодшої або старшої школи. Для адаптації в сценарії уроку є додаткові матеріали та вправи. Більш детально з інформацією про проєкт «Планета — мій дім» можна ознайомитися за посиланням. Запрошуємо до участі!