21 квіт. 2021

Адаптивний карантин продовжено до 30 червня 2021 року

Відповідно до Постанови КМУ від 21 квітня 2021 р. № 405 адаптивний карантин продовжено до 30 червня 2021 року 4 квітня набрала чинності постанова КМУ №405, якою продовжено дію надзвичайної ситуації та загальнонаціонального карантину на території України до 30 червня 2021 року
21 квіт. 2021

Онлайн-зустріч у рамках проєкту «Фестивальна весна ХМОУС-2021»

Учні гімназії Сабадаш Кирило (8-В клас), Печенізька-Ткачова Марія (9-Б клас) та Бондаренко С.І.(педагог-організатор), Мальцева К.О. (соціальний педагог) взяли участь в онлайн-зустрічі лідерів учнівського самоврядування та кураторів шкіл з представниками Центру ребрендінгу та реклами Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та дитячо-юнацької організації Харківського університетського ліцею в рамках "Фестивальної весни ХМОУС -2021". У ході зустрічі обговорювалися основні аспекти участі в міському Фестивалі шкільних ЗМІ. Відбулося підведення підсумків Фестивалю шкільних ЗМІ-2020, в якому робота учнів ХГ №55 посіла 3 місце. До 30-ї річниці Незалежності України учнями гімназії було створено газету та відеофільм. Посилання додається.
20 квіт. 2021

Тиждень безпеки життєдіяльності

19 квітня в рамках проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності було організовано проведення онлайн-зустрічі з учнями 4-х класів ХГ № 55. Співробітник Київського райвідділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області Пономаренко Олег Валентинович, майор служби цивільного захисту 27-ї ДПРЧ ГУ ДСНС України в Харківській області, провів онлайн – профілактичні бесіди з усіх видів безпеки життєдіяльності.
19 квіт. 2021

Вітаємо учасників Х Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених

Отримано збірку «Пам'яткознавчі погляди молодих вчених ХХІ ст», до якої ввійшли доповіді учасників Х Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Пам'яткоохоронні традиції Слобожанщини». До збірки включено роботу учня 11-Б класу Дзюби Олександра “Культурное наследие и действительность. Преемственность поколений. Художники Константинопольские” та роботу учня 11 -А класу Гунбіна Михаіла “Особливості культури Слобідської України”. Науковим керівником є Бондаренко С.І., вчитель історії. Вітаємо!
16 квіт. 2021

Представники учнівського самоврядування взяли участь у дипломатичній онлайн-місії «На крилах миру»

15 квітня 2021 року в межах «Фестивальної весни ХМОУС-2021», з метою популяризації ідей миру, добра, довіри, виховання в дусі миротворчості та демократичного світогляду учнів закладів освіти міста Харкова, відбулась дипломатична онлайн-місія «На крилах миру», у якій взяли участь учні 10-Б класу ХГ №55 Феденко Софія, Скрипка Петро, Кондрацька Анастасія та Стриженко Костянтин. Для участі в акції представники учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти районів міста виготовили макети вимпелів з побажаннями миру та добра різними мовами світу. Учень 6-Б класу Кіт Андрій розробив дизайн вимпелу нашої гімназії. Учні Харківської гімназії № 55 об’єднали макети вимпелів закладів Київського району в єдину композицію та передали до Музею миротворчого руху юних миротворців м. Харкова, який створено на базі ХЗОШ № 28.
15 квіт. 2021

Учнів 11-х класів звільнено від проходження ДПА в 2020/2021 навчальному році

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.
14 квіт. 2021

Профілактичне заняття (онлайн) для учнів 1-х класів

В умовах карантинних обмежень було організовано в дистанійному режимі проведення для учнів 1-х класів профілактичних заходів з попередження правопорушень і злочинності, правил дорожнього руху шкільним офіцером поліції. Після лекції учням було запропоновано заповнити Щоденник вражень ( за НУШ).
13 квіт. 2021

Урок з екології «Планета — мій дім»

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошує учителів приєднатися до найбільшого уроку в світі на тему екології та клімату «Планета — мій дім», який буде проведено до Дня Землі 22 квітня. Проєкт створено з метою ознайомлення дітей з екологічними проблемами (кліматичними змінами). Урок розрахований на учнів 5–8 класів, але матеріали можна адаптувати для молодшої або старшої школи. Для адаптації в сценарії уроку є додаткові матеріали та вправи. Більш детально з інформацією про проєкт «Планета — мій дім» можна ознайомитися за посиланням. Запрошуємо до участі!
12 квіт. 2021

Вітаємо Накладюк Ілону, призера ІІ туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів!

Накладюк Ілона, учениця 11 класу Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, вихованка та екскурсовод археологічного музею комунального закладу «Школа мистецтв Харківської міської ради», як переможець обласного етапу, взяла участь у фінальному етапі конкурсу та презентувала оглядову екскурсію археологічним музеєм комунального закладу "Школа мистецтв" Харківської міської ради" і посіла ІІІ місце в секції «Природничі, технічні, галузеві музеї».
9 квіт. 2021

Посилення карантинних обмежень на території міста Харкова

Відповідно до рішення позачергового засідання Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні з 00:00 11 квітня Харків і область переводяться у «червону зону» до особливого розпорядження. Учні 5-11-х класів продовжують навчання за дистанційною формою. Заняття учнів початкової школи та діяльність закладів дошкільної освіти проводяться з суворим дотриманням протиепідемічних заходів. За матеріалами сайту https://city.kharkov.ua