Класна оцінка

28 бер. 2018

Весняні канікули

Під час весняних канікул учні нашої гімназії побували у Львові та Одесі. Ці міста не залишили байдужими навіть самих примхливих. Одеса вразила своєю колоритністю, а Львів – домашньою гостинністю.
22 бер. 2018

21 березня 2018 року відбувся районий етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018» («Найкращий читач України»)

19 бер. 2018

16 березня 2018 року в КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Савельєва Карина, учениця 3-А класу, посіла ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В урочистостях узяла участь Ю.О. Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації.
16 бер. 2018

ЮНІ ДАРУВАННЯ-2018

15 березня 2018 року на базі Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області відбулась церемонія нагородження переможців щорічного районного огляду-конкурсу "Юні дарування". У номінації «Театральне мистецтво» серед переможців конкурсу- колектив учнів 11-А класу гімназії. Бажаємо нових творчих досягнень!
13 бер. 2018

День відкритих дверей!

До уваги батьків майбутніх першокласників! Маємо за честь запросити вас познайомитись з нашою гімназією на Дні відкритих дверей. Будемо раді бачити вас 30 березня 2018 року о 16.00 в актовій залі школи.
12 бер. 2018

Шановні батьки!

14 березня 2018 року з 16.00 до 18.00 на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 134 Харківської міської ради Харківської області (вул. Шевченка, 220) відбудеться прийом голови Міської батьківської ради Манерко Лариси Миколаївни та голови Районної батьківської ради Баракат Олесі Олександрівни батьків учнів та вихованців закладів освіти Київського району Міська батьківська рада Районна батьківська рада
7 бер. 2018

4 березня 2018 року у ХНУРЕ відбулося урочисте нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнів сякої олімпіади з інформаційних технологій. Грамоту переможця та цінні подарунки отримав Кудрявцев Дмитро, учень 9-А класу, який посів І місце в олімпіаді. Вітаємо Дмитра та бажаємо йому подальших успіхів!
6 бер. 2018

Районні урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня.

02 березня 2018 року у Харківському державному академічному російському драматичному театрі імені О. С. Пушкіна відбулись районні урочистості, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня.
3 бер. 2018

ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

До уваги учнів та батьків! З 03 березня 2018 року по 07 березня 2018 року призупинено освітній процес у закладах загальної середньої освіти м.Харкова. Завдання для дистанційного навчання учнів розміщено на сайті.
2 бер. 2018

Вітаємо команду гімназії

Вітаємо команду гімназії, яка посіла III місце у районних змаганнях «Харківська шкільна бадмінтонна ліга» у складі: Воскобійник Вадим Серпухова Інна Кошечкіна Дар’я Єфімов Олександр Педько Сергій Кірас Саміра Бажаємо подальших успіхів!