Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

27 груд. 2017

Вітаємо Лукаш Л.В., переможця районного конкурсу «Учитель року-2018»

26 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулася церемонія нагородження вчителів - учасників районного конкурсу «Учитель року-2018». 13 переможців і призерів конкурсу отримали грамоти Управління освіти Київського району Харківської міської ради та подарунки від голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради Казанжиєвої Неллі Василівни. Учасникам конкурсу були вручені дипломи та квіти. Для вчителів та гостей заходу підготовлені танцювальні та музичні номери у виконанні учнів шкіл району.
21 груд. 2017

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

16 грудня 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо Савельєву Карину, ученицю 3-А класу, яка посіла ІІ місце. Дякуємо за підготовку призера вчителю початкових класів Гребеньковій Лілії Олексіївні.
18 груд. 2017

Конкурс "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018"

15 грудня 2017 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися конкурсні уроки ІІІ етапу міського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Фізика». На відкритих уроках учителі знайомили школярів із явищем інерції, видами рівноваги та шкалою електромагнітних хвиль, проводили цікаві експерименти та вчили використовувати отримані знання у житті.
14 груд. 2017

ПЕРЕМОГИ В РАЙОННИХ ОЛІМПІАДАХ

Вітаємо переможців ІІ ( районного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, фізики, англійської мови та вчителів, які їх підготували!
13 груд. 2017

«Школа лідера»

Представники лідерів учнівського самоврядування гімназії, в рамках проведення «Школи лідера», відвідали Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де взяли участь у психологічних тренінгах.
11 груд. 2017

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В гімназії з 04 грудня по 08 грудня 2017 року проведено Тиждень права. План виконаних заходів додається.
8 груд. 2017

Спортивні змагання

07.12.2017 р. у гімназії відбулися спортивні змагання серед учнів 9-х класів, присвячені Дню Збройних Сил України. Ми вітаємо команду учнів 9-Б класу, яка посіла І місце у змаганнях.
6 груд. 2017

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З нагоди 26 річниці Збройних сил України в гімназії проведено спортивні змагання, виховні години та інші заходи за участю ветеранів та військовослужбовців.
1 груд. 2017

Районні змагання з інформаційної безпеки

01 грудня 2017 року, у межах відзначення 26-ї річниці створення Збройних Сил України, на базі Харківської гімназії № 55 відбулись районні змагання з інформаційної безпеки . Вітаємо команду гімназії № 55, яка посіла 3 місце!
27 лист. 2017

Вітаємо команду гімназії, яка посіла II місце у грі-квесті «Квест ХАІ: Код доступу» у складі: 1. Домашина Екатерина 10-Б клас 2. Михальская Марьяна 10-Б клас 3. Косов Михаил 10-Б клас 4. Тимошенко Олег 10-Б клас 5. Шевченко Маргарита 10-Б клас Бажаємо подальших успіхів!