12 лют. 2018

Районні фінальні змагання з баскетболу 5х5

09 лютого 2018 року відбулась церемонія нагородження переможців та призерів районних фінальних змагання з баскетболу 5х5. Вітаємо збірну команду молодшої вікової групи з баскетболу 3х3 серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 3 місце; Вітаємо збірну команду старшої вікової групи з баскетболу 3х3 серед юнаків: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 3 місце; Серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце; Вітаємо збірні команди старшої вікової групи з баскетболу 5х5 серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце; Бажаємо подальших перемог!
9 лют. 2018

Урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018»

09 лютого 2018 року в малому залі Харківської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2018», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Вітаємо Лукаш Л.В., лауреата міського конкурсу «Учитель року-2018»
7 лют. 2018

День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. У рамках цього дня в гімназії відбулись уроки Інтернет-безпеки з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті; перегляд тематичних фільмів, презентацій; інформаційні бесіди «Неприємності в мережі Інтернет». 07 лютого 2017 року учні старших класів взяли участь у вебінарі «Особиста безпека в Internet»
5 лют. 2018

Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради

Серед стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2017/2018 навчальному році учні гімназії: Кудрявцев Дмитро, Осипов Микита, Жога Софія.
2 лют. 2018

ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології у 2017/2018 навчальному році. Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології, яка відбулася 13 січня 2018 року, завершило перевірку робіт учасників. За підсумками перевірки, з урахуванням результатів апеляції, що відбулася 31 січня 2018 року, визначено 51 переможця. Серед переможців - учні гімназії Пико Поліна, Рєпін Олег, Кубарєв Ілля. Вітаємо переможців!
31 січ. 2018

Особливості проведення ДПА з англійської мови

Міністерством освіти і науки України надано роз’яснення щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році (лист від 15.01.2018 № 1/9-27). Для зарахування (за бажанням випускника) результатів ДПА з іноземної мови 12 балів в атестаті про повну загальну середню освіту потрібно отримати міжнародні сертифікати (дипломи) мовного іспиту (з англійської мови – по 01 червня 2018 р., з іспанської, німецької, французької – по 29 травня 2018 р.).
29 січ. 2018

Участь у 17-ій Міжнародній учнівській конференції «Різдвяні читання»

26 січня 2018 року учні гімназії взяли участь у 17-ій Міжнародній учнівській конференції "Різдвяні читання" наукового товариства "Нартекс, яка відбулась на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
26 січ. 2018

ЗМІНИ В РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО-2018

Унесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Наказ МОН України від 15.11.2017 № 1487 «Про затвердження Змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2017 р.
22 січ. 2018

Вітаємо всіх з Днем Соборності

Бажаємо Україні й українському народу з нагоди Дня Соборності єдності, згоди, миру. Сильна держава — це країна, яку будує увесь народ разом ! День соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році. На честь цього свята у гімназії пройшли виховні години під назвою: "День соборності України – символ національного єднання українського народу"та «Єднання заради незалежності».
18 січ. 2018

Перелік підрічників для 5 класів

Міністерством освіти і науки України затверджений перелік шкільних підручників для 5 класу, яким наданий гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 10.01.2018 № 22)..