26 лют. 2021

Про розробку освітніх програм

З 01.03.2021 розпочинається розробка освітніх програм на 2021/2022 навчальний рік. Запрошуємо до співпраці учнів та їх батьків.
26 лют. 2021

Участь у Міському інтерактивному квесті знавців інформатики

23-25 лютого 2021 року учні гімназії взяли участь у міському інтерактивному квесті знавців інформатики «IT Adventures» серед учнів 5-7-х класів закладів загальної середньої освіти м. Харкова, який проводився Департаментом освіти Харківської міської ради.
25 лют. 2021

Заходи до 150- річчя з дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. У закладі відбулися заходи, присвячені 150 - річчю з дня народження Лесі Українки: перегляд фільму «Невідома Леся Українка», «Цікаві факти про письменницю», «Леся Українка: 10 вражаючих фактів» тощо. Учні 7-11 класів взяли участь у флешмобі до 150-річчя поетеси.
24 лют. 2021

Про введення адаптивного карантину на території України

З 24 лютого по 30 квітня 2021 року на всій території України починає діяти адаптивний карантин. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, запроваджені нові обмежувальні протиепідемічні заходи. У місті Харкові та Харківській області встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Пріоритетом організації функціонування закладів освіти залишається неухильне дотримання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)».
23 лют. 2021

«Моя суперсила-безпека в Інтернеті»

22 лютого класні керівники 1-2 класів провели уроки, присвячені захисту дітей в цифровому середовищі
22 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

21 лютого-Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. У закладі освіти пройшли уроки, на яких обговорювали новинки лексики та правильне вживання слів, цікаві мовні факти.
19 лют. 2021

День Героїв Небесної Сотні

Традиційно в лютому Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього року – вже сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції Гідності. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. У закладі пройшли тематичні класні години, присвячені пам'яті загиблих.
19 лют. 2021

Методичні рекомендації щодо особливостей ДПА з іноземних мов у 2020/2021 навчальному році

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2020/2021 навчальному році. Відповідний лист установи від 05.02.2021 № 1/9-54 оприлюднено на сайті МОН. Пропонуємо ознайомитись з рекомендаціями педагогам, учням та їх батькам.
18 лют. 2021

Інформаційно-освітні матеріали з питань перевірки сформованості читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів

Фахівцями Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготовлена добірка матеріалів для освітян щодо перевірки сформованості читацької, математичної та природничо-наукової грамотності учнів, яка складається із збірника завдань для перевірки та методичних рекомендацій щодо їх використання. Більш детально з матеріалами можна ознайомитись за посиланням.
17 лют. 2021

Призери Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Закінчився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Семеро учнів гімназії стали призерами конкурсу: І місце посіли: у секції «Кримськотатарська гуманітаристика» - Дудко Леонід, учень 11-А класу, у секції «Загальна біологія» - Голуб Ярослав, учень 11-А класу, у секції "Історія України" - Дзюба Олександр, учень 11-Б класу, ІІ місце посіли учні 11-А класу Поліщук Владислав та Терещенко Нікіта у секції «Археологія» та Попова Олеся, учениця 9-В класу, в секції «Історичне краєзнавство», ІІІ місце – за Бабаніною Ариною, ученицею 9-Б класу, у секції «Математика». Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників та бажаємо подальших успіхів!