19 січ. 2021

19 січня - крайній термін реєстрації на пробне ЗНО

Сьогодні закінчується період реєстрації осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Для реєстрації потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5‒7 днів перевірити факт зарахування коштів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО.
18 січ. 2021

МОН запрошує до обговорення проєктів майбутніх підручників

З метою створення передумов підвищення якості навчальної літератури Міністерство освіти і науки України започатковує обговорення електронних версій підручників для 4 та 8 класів (лист МОН від 16.01.2021 № 1/9-13).
16 січ. 2021

Проведення навчальних вебінарів «Роль освітян у системі турботи про психічне здоров'я дітей та молоді»

Міністерством освіти і науки України спільно з Центром здоров'я і розвитку «Коло сім'ї» організовано проведення серій навчальних вебінарів для педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти, практичних психологів, працівників ІРЦ щодо супроводу дітей з особливими освітніми потребами та турботи про психічне здоров'я дітей під час навчання (лист МОН від 13.01.2021 № 6/25-21). Для участі у навчальних вебінарах можна зареєструватись за посиланням.
15 січ. 2021

Зимова сесія «STEM-школа – 2021»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що з 2 по 6 лютого 2021 року відбудеться зимова онлайн-сесія «STEM-школа – 2021». Реєстрація за посиланням.
14 січ. 2021

Громадське обговорення проєкту Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти

МОН України пропонує до громадського обговорення проєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти. З проєктом можна ознайомитись за посиланням. Зауваження та пропозиції можна надсилати до 28 січня 2021 року.
13 січ. 2021

Тривалість заняття під час дистанційного формату навчання

У зв’язку з посиленими протиепідемічними заходами 8-24 січня 2021 року гімназія працює у форматі дистанційного навчання. Він передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять. У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.
12 січ. 2021

З 01 січня 2021 року розширено перелік дітей, які забезпечуються безкоштовним харчуванням

Законом України від 05.11.2020 р. № 978-IX визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні і комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) чи фахової передвищої освіти, забезпечують безкоштовним харчуванням дітей, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 р. № 3551-XII.
11 січ. 2021

Диплом учасника "ЩедрийВівторокДіти"

Учні 9-А класу отримали диплом учасника Всеукраїнської кампанії "ЩедрийВівторокДіти"
6 січ. 2021

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

У зв'язку з локдауном з 11.01.2021 буде запроваджено дистанційне навчання для учнів 5-11 класів, а учні 1-4 класів отримують додаткові канікули до 24 січня 2021 року.
6 січ. 2021

Вітаємо лауреата міського конкурсу «Учитель року-2021»!

Підведено підсумки міського конкурсу «Учитель року-2021». За результатами трьох етапів визнано переможців і лауреатів. Серед них лауреат конкурсу у номінації «Математика» - учитель математики Харківської гімназії № 55 Почуєва Олена Анатоліївна.