30 лист. 2020

День пам'яті жертв голодоморів

28 листопада 2020 року в Україні відзначався День пам'яті жертв голодоморів. 28 листопада 2020 року у гімназії з урахуванням епідеміологічної ситуації було проведено ряд тематичних заходів: години спілкування, виховні години, уроки пам'яті, присвячених Голодомору за темами: «Скорботна пам'ять поколінь», «Голодомор та його наслідки для українського народу», «Голод на Слобожанщині».
27 лист. 2020

УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ТУРНІРІ ЮНИХ ВИНАХІДНИКІВ І РАЦІОНАЛІЗАТОРІВ

Вітаємо команду учнів закладів освіти Київського району, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня за перемогу у XIV міському турнірі юних винахідників і раціоналізаторів, та керівника команди Зайцеву С.М., учителя фізики ХГ N 55.
25 лист. 2020

Вітаємо призерів районного етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Черномордік Єлизавету, ученицю 5-А класу, - ІІ місце, Комкову Анастасію, ученицю 8-А класу, - ІІ місце, Печенізьку-Ткачову Марію, ученицю 9-Б класу, - І місце. Бажаємо дівчатам подальших успіхів, а Марії – перемоги в обласному етапі цього конкурсу!
23 лист. 2020

IV відкритий онлайн-чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup"

У вихідні пройшов IV відкритий онлайн-чемпіонат з інформаційних технологій "Khai-IT Cup". Уже вчетверте учні нашої гімназії беруть у ньому участь та стають призерами. 11 учнів нашої гімназії боролися в цьому році за перемогу. Вітаємо Кунченко Аріну, ученицю 9-Б, яка посіла ІІІ місце, та Голуба Ярослава, учня 11-А класу, та Демиденка Антона, учня 10-Б класу, які отримали цінні призи від провідних IT-компаній міста Харкова. Бажаємо подальших перемог та успіхів у навчанні!
20 лист. 2020

УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-ЗЛЬОТІ ЮНИХ МИРОТВОРЦІВ

19 листопада 2020 року о 15.00 в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування відбувся онлайн-зліт юних миротворців та волонтерів, присвячений відзначенню Міжнародного дня прав дитини.
16 лист. 2020

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09 листопада по 13 листопада 2020 року у Харківській гімназії №55 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
9 лист. 2020

9 листопада 2020 - Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності
9 лист. 2020

ПЕРЕМОГА У ІІІ ЕТАПІ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН УКРАЇНИ

З 6 по 8 листопада 2020 року проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Учні гімназії Дудко Леонід, Кудрявцев Дмитро, Мічурін Ігор стали переможцями у трьох секціях.
5 лист. 2020

ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ДИТЯЧИХ ВІДЕОРОЛИКІВ

Переможцем конкурсу дитячих відеороликів ІV Кінофестивалю Kharkiv MeetDocs оголошено Марію Печенізьку-Ткачову, ученицю 9-Б класу гімназії.
2 лист. 2020

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

З 02.11.2020 запроваджено дистанційне навчання для учнів 5-11 класів. Учні початкових класів навчаються у звичайному режимі.