День гімназії

СВЯТО «ДЕНЬ ГІМНАЗІЇ»

Ось уже понад 35  років наша школа борознить освітянське море. Більше двадцяти років школа має статус гімназії.

Для історії - то невеликий час, але для нашої гімназії - то прекрасні сторінки досягнень і здобутків.

Роки праці педагогів у нашій гімназії, співпраці учнів і вчителів дали свої плоди.

Ці плоди – успішні люди, фахівці своєї справи, серед яких є і відомі артисти, співаки, письменники, художники.

Гімназія – це цілий величезний світ.

А в ньому є два центри: учитель і учень.

Саме вони перетворюють звичайну будівлю в особливий киплячий, шумний, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші мудрішими, і всі разом– ближчими і ріднішими один одному.

Свято "День гімназії" проводиться щорічно у жовтні місяці.

На свято завжди запрошуються почесні гості, учні, батьки та працівники гімназії.

Під час свята проходить вшанування педагогічних працівників, ветеранів праці.

Гімназія – це величезна нескінченна праця.

Наша гордість - це наші гімназисти, їх успіхи та шляхетні вчинки.

Наша опора і допомога - це батьки наших гімназистів, їх турбота зацікавленість та добродійність.

Наша сила - це постійне прагнення кожного вчителя гімназії до самовдосконалення, відданості обраній справі.

Сил, наснаги та здоров’я вам для здійснення всіх мрій, втілення всіх творчих задумів, шановні вчителі, учні, батьки!