Дистанційне навчання

Дистанційна освіта – це нова форма освіти для учнів і викладачів України, головним завданням якої є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей людини за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, у тому числі, доступних в Інтернеті. Інтернет як світова інформаційна мережа є одним із засобів ДН, тому що її дані допоможуть учням (і викладачам) створити повну інформаційну картину з питань, що їх цікавлять.

Головною перевагою дистанційної освіти є її екстериторіальність (тобто немає прив’язки до певної території). Крім того, дистанційне навчання (ДН) пропонує оновлені знання, останні теорії, що забезпечують світові інформаційні ресурси.

Інтернет ресурси дистанційного навчання:

Система дистанційного навчання "Доступна освіта"

Сайт дистанційного навчання ХНЕУ для школярів

Український інститут інформаційниїх технологій в освіті Національний Технічний Університет України "КПІ"

Интернет-Университет Информационных Технологий

University of the People