Для вчителів

№ 381 Про замовлення підручників для 4 та 7 класів супровідний

Замовлення підручників для 4 та 7 класів на 2015/2016 навчальний рік загальноосвітніми навчальними закладами міста

Цього року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11 грудня 2014 р. № 1461 «Про проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів», кожен навчальний заклад самостійно обирає підручники для 4-х та 7-х класів.

Презентація 1

Презентація 2

НОВИНКИ МЕТОДИЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

1.     Гранкіна Т.М. Самостійні та контрольні роботи. Загальна хімія.- Х.: Вид.група «Основа», 2011.- 78с. – (Б-ка журн.»Хімія»; Вип.9(105)
Різнорівневі дидактичні матеріали з хімії призначені для організації диференційованих самостійних та контрольних робіт, залікових уроків, а також можуть бути використані для повторення, підготовки абітурієнтів та учасників хімічних олімпіад.
2.     Пономаренко Л.В. Економічні цікавинки для молодших школярів .- Х.: Вид.група «Основа», 2011.- 176 с. – (Б-ка журн. «Початкове навчання та виховання»; Вип.9(93).
Посібник містить програму та календарне планування «Основи економіки», методичні рекомендації щодо економічного виховання молодших школярів, формування економічного мислення учнів 1-4-х класів та розробки заходів економічного змісту.
3.     Бабенко Н.А. 180 тестів з англійської граматики для початкової школи .- Х.: Вид.група «Основа», 2011 . – 128 с. (Б-ка журн. «Англійська мова та література»; Вип.9 (105).
Посібник пропонує підбірку тестів різного рівня складності для перевірки сформованості мовних компетенцій учнів із граматики англійської мови на початковому етапі навчання.
Запропоновані тести можуть використовуватися для опрацювання та перевірки засвоєння учнями певних граматичних явищ, а також для комплексної перевірки сформованості граматичних навичок.
4.     Інноваційні технології в роботі вчителя географії. – Х.: Вид.група «Основа», 2011. – 127 с. – (Б-ка журн. «Географія». Вип.9 (93).
У посібнику представлені матеріали учасників конкурсу «Учитель року» щодо застосування інноваційних технологій в роботі вчителя географії.
5.     Філіпповський Г.Б. Чудові обмеження в задачах на побудову .- Х.: Вид.група «Основа»,   2011. – 143 с..
Пропонована книга призначена побудовам у геометрії, а також обмеженням у задачах на побудову. Обмеження в задачах на побудову вимагають від учнів вигадки, кмітливості, завзятості в подоланні труднощів, що виникають. Досвід показує, що розв`язання таких задач сприяє більш глибокому, невимушеному володінню матеріалом, запрошує до пошуку нетривіальних ходів та ідей.
6.     Попова Т.М. Культурно-історичний зміст навчання фізики в загальноосвітній школі. Частина 11. – Х.: Вид.група «Основа», 2011. – 128 с. – (Б-ка журн. «Фізика в школах України»; Вип. 9 (93).
У навчально-методичному посібнику розглядаються й теоретично обґрунтовуються методичні засади реалізації культурно-історичної складової змісту навчання фізики в загальноосвітній школі. Представлено форми і засоби її практичного впровадження в навчально-виховній процес.
7.     Пентилюк М.І. Вивчення української мови в 6 класі. Частина 1. Посібник для вчителів. – Х.: Вид.група «Основа», 2011 . – 125 с.. – (Б-ка журн.»Вивчаємо українську мову та літературу»; Вип. 9 (94).
Посібник для вчителів відповідає чинній програмі з української мови для 6 класу 11-річної школи і підготовлений до підручника «Рідна мова. 6 клас» за редакцією М.І.Пентилюк, який рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Автори посібника подають методичні коментарі до всіх тем, що вивчаються в 6 класі і пропонують матеріали до уроків розвитку комунікативних умінь і навичок.
8.     Свінченко І.А. Групові форми навчання у викладанні біології. Частина 1. – Х.: Вид.група «Основа», 2011. – 92, с.: іл.., табл.. . – (Б-ка журн. «Біологія»; Вип.9 (105).
Що можна зробити, щоб учні різним потенціалом одержали якнайбільше знань, умінь і навичок? Як розв`язати проблему недостатності часу, коли за сорок п`ять хвилин потрібно забезпечити ефективну роботу кожного з учнів? Про розв`язання цих та інших питань шляхом застосування групової форми роботи йдеться у пропонованому посібнику.

"Internet на допомогу викладачам літератури"

Алгебра і початки аналізу:
  1. Степенева функція (10 клас)
  2. Функції, многочлени, рівняння і нерівності