Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Канікули

2017/2018 навчальний рік

Весняні канікули

Під час весняних канікул учні нашої гімназії побували у Львові та Одесі. Ці міста не залишили байдужими навіть самих примхливих. Одеса вразила своєю колоритністю, а Львів – домашньою гостинністю

ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

Під час зимових канікул учні гімназії мали змогу продемонструвати свою спритність у спортивних змаганнях, які відбувалися у спортивній залі гімназії.

Так, учні 4-их класів взяли участь у змаганнях «Веселі старти».

У період зимових канікул було організовано роботу таким чином, щоб учням не було сумно.

Діти із задоволенням брали участь у змаганнях з міні-футболу, баскетболу, волейболу та рухових іграх і конкурсах, які проходили у спортивній залі гімназії протягом усіх канікул.

Також протягом канікул працювала бібліотека. У її приміщенні можна було ознайомитись з тематичними виставками та виставкою малюнків до новорічних та різдвяних свят. Працював комп’ютерний клас, де учні могли позмагатися у створенні презентацій.

Також учні відвідали театр «Мадригал», Театр юного глядача, Харківський міський палац дитячої та юнацької творчості, Харківську філармонію, де переглянули новорічні вистави.

ОСІННІ КАНІКУЛИ

Осінні канікули у наших учнів пройшли дуже різноманітно.

Учні 7-го класу побували у Львові, де відвідали музей «Арсенал», собор Святого Юра, Личаківське кладовище. Особливо вразили учнів замки: Олеський, Підгорецький, Золочівський.

Учні 8-го класу відвідали місто Ужгород. Побували в Карпатах, а особливо сподобався  учням водоспад Шипіт та озеро Синевір.

А учні 9-го класу відвідали місто Яремче. Водоспади Гук та Женець, скелі Довбуша та курорт «Буковель» просто вразили дітей своєю красою.