Харчування учнів

Відповідно до законів України „Про освіту” (ст.25), „Про загальну середню освіту” (п.2, ст.22), „Про дошкільну освіту” (ст.35),  „Про охорону  дитинства” (п.18 абз. 5 ст.5), наказу Міністерства економіки України від 01.08.2006 № 265 «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», Методичних рекомендацій з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах (п.7), спільного наказу Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах» у гімназії створено постійно діючу комісію по контролю з організації харчування, яка проводить періодичні та несподівані перевірки роботи харчоблоку, дотримання санітарно-гігієнічних норм, правильність збереження і терміни реалізації продуктів харчування, правильність закладки продуктів харчування у котли, дотримання рецептури і технології приготування страв, тощо.

Результати перевірок оформляються у журналі наслідків громадського за організацією харчування учнів і подаються директору гімназії для ознайомлення та прийняття заходів адміністративного впливу для виправлення недоліків.

СКЛАД

комісії громадського контролю за якістю харчування

Голова комісії:

Ярмак Н.А., голова профспілкового комітету гімназії

Члени комісії:

Мазикіна О.Б., заступник директора з навчально-виховної роботи, відповідальна за харчування по гімназії

Олійник Ю.В., медична сестра

Міцай О.В., практичний психолог

Шишакова Н.М., педагог-організатор

Ходацька О.В., представник батьківської громадськості

Ілюха О.В., класний керівник  4-А класу

Пустовой Дмитро, учень 11-А класу, Президент шкільного самоврядування

Впродовж І семестру 2016/2017 начального року здійснювався громадський контроль за якістю харчування учнів гімназії.

Об’єкт перевірки.

1. Дотримання санітарно-гігієнічних вимог приміщень їдальні та харчоблоку.
  2. Дотримання режиму і графіку харчування учнів.
  3. Відповідність меню та правильність калькуляції приготовлення страв.
  4. Стан столового та кухонного посуду.
  5. Якість приготування їжі.
  6. Якість миття посуду.
  7. Забезпеченість миючими та дезінфікуючими засобами.
  8. Закладка продуктів.
  9. Якість чергування вчителів та учнів.

Недоліків під час перевірок не виявлено.