Національна дитяча гаряча лінія

Порядок вступу

Правила конкурсного приймання до ліцею розроблені відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 та на підставі Статуту комунального закладу «Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради».

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ

до комунального закладу

«Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради»

·       Зарахування до 10 класу КЗ «Харківський ліцей № 55 Харківської міської ради» відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу цього самого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом.

·       Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць буде оприлюднена  на сайті ліцею 1 червня 2024 року.

·       Для зарахування до 10 класу заяви про зарахування подаються до 15 червня 2024 року включно. До закладу освіти ІІІ ступеня зарахування відбувається, як правило, за конкурсом відповідно до Правил конкурсного приймання до ліцею.

·       Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування до ліцею станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

·       У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

·       Рішення про проведення конкурсу оприлюднюється не пізніше наступного робочого дня після його прийняття (не пізніше 16 червня 2024 року) та міститиме інформацію про дату, місце і час проведення вступних випробувань.