Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Літопис діяльності

Літнє сонечко сміється,

Табір, що «Сонечко» зветься,

Зустрічає радо всіх –

І великих, і малих.

«Літо! Канікули! Ура!» -

Кричить щаслива дітвора.

І зранку знов у школу йдуть –

Табір відпочинку тепер тут.

Це значить, ігри, танці, сміх

Чекають дітлахів усіх.

30 травня відкрив свої дружні обійми табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Привітне «Сонечко» зустрічає всіх біля входу, розклад роботи запрошує на конкурси, розваги, змагання, екскурсії. Класні кабінети стали квітковими, яскраво-кульковими, ігровими. Навіть партам набридло стояти у строгому ряду і вони перетворилися на галявини з іграми, розмальовками, цікавими книгами. Звічайні школярі у таборі перетворюються на веселих метеликів, грайливих левенят, добрих капітошок, сміливих апачі, кмітливих дивограйчиків та дружніх посміхайчиків.

Перед вихователями табору стоять завдання: організувати роботу з дітьми так, щоб вона сприяла справжньому відпочинку кожної дитини, задоволенню її потреб у різних сферах життя. Щодня діти можуть брати участь у розважальних програмах, спортивних естафетах, мають змогу показати свої творчі здібності. Заплановано поведення різноманітних екскурсій, конкурсів, тематичних заходів, які допомагають об'єднувати та розвивати дітей.

Гру недаремно називають королевою дитинства, адже без неї дітям живеться сумно і нецікаво. Тому при плануванні роботи табору це було враховано і включено якомога більше ігрових моментів. Вони викликають в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне, а також надають можливість перевірити свою силу, спритність, швидкість та спортивне загартування.

Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх вражень!

Звіт про роботу табору відпочинку

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей в пришкільному таборі. І ось  настав час прощатись. 15 червня відбулося урочисте закриття пришкільного табору відпочинку.

Протягом червня учні змістовно та весело відпочивали. Кожен день, як барви веселки, був веселим, цікавим, наповненим новими зустрічами, новими враженнями,   розвагами та екскурсіями.

14.06 у таборі відбулося наукове шоу  «Юний  хімік», під час якого діти дізналися про різноманітні властивості сухого льоду.

13.06. учні табору відпочинку відвідали Музей народознавства, який створений у гімназії з метою ознайомлення учнів з народною культурою і побутом українського народу.

Екскурсоводами виступили учні 7-А класу під керівництвом учителя української мови та літератури Шевченко Ю.О.

12.06. у вихованців пришкільного табору «Сонечко» відбувся казковий квест «У пошуках скарбів». Діти мали змогу проявити всі свої збідності у танцях, перевтіленні у казкових героїв, спритності та кмітливості. А в нагороду за це всі отимали солодкі подарунки.

Вихованці табору відвідали Харківський планетарій, який є одним із найцікавіших місць для відпочинку. Адже саме в планетарії можна доторкнутися до зірок та побачити Всесвіт у великому масштабі!

08.06 у таборі відпочинку відбувся майстер-клас із розпису гіпсових фігурок.

Заняття із ропису завжди приносять діткам відчуття справжнього художника!

07.06.2018 у пришкільному таборі «Сонечко » пройшла виставка-конкурс поробок з природного матеріалу. Більше тридцяти робіт було створено учнями гімназії. Всі переможці були нагороджені дипломами та солодкими призами.

Бажаємо всім творчої наснаги та перемог!

06.06. 2018 учні табору відвідали дитячу залізницю "Мала Південна", яка вже багато років поспіль є улюбленим місцем відпочинку харків'ян.

Дитячу залізницю "Мала Південна" було відкрито 8 листопада 1940 року за ініціативи гуртківців лабораторії залізничного моделювання. А зараз це вже сучасна навчальна база для повноцінної  роботи з дітьми.

05.06.2018 учні гімназії відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова, який є одним  із найбільших музеїв України з давньою історією.

Унікальна фондова колекція нараховує більше 300 тисяч предметів. Серед них: колекції документів, фото, нумізматики, зброї, паперових грошових знаків, живопису, археологічна колекція.

04.06.2018 учні нашої гімназії відвідали Харківський ботанічний сад.

Ботанічний сад - це справжній пам'ятник природи в центрі Харкова , який  який вважається одним із найбільших у країні.

Зараз у Ботанічному саду налічується близько 300 видів рослин. Тут можна познайомитися з експозиціями "Сибір", "Далекий Схід", "Європа", "Північна Америка" та іншими.

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття. Саме сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, наші учні відвідали Театр юного глядача, де переглянули виставу «Веселі пригоди Незнайка».

31.05.2018  діти відвідали Музей дитинства. Цей музей є унікальним і єдиним на Україні. Усі експонати музею – іграшки, ігри, предмети вжитку 19-20 століть, а їх у музеї більше 10000 експонатів. Музей  є інтерактивним - до всіх експонатів можна доторкнутися.

30.05.2018  учні  відвідали Харківський державний академічний театр ляльок, де переглянули виставу «Белоснежка и семь гномов».

Також учням пощастило відвідати Музей театральних ляльок, який є найстарішим на території України, адже його колекція нараховує більше 11 тисяч екземплярів.

29.05.2018  у нашій гімназії відбулося урочисте відкриття пришкільного оздоровчого табору «Сонечко».