Літопис діяльності

І великих, і малих.

«Літо! Канікули! Ура!» -

Кричить щаслива дітвора.

І зранку знов у школу йдуть –

Табір відпочинку тепер тут.

Це значить, ігри, танці, сміх

Чекають дітлахів усіх.

30 травня відкрив свої дружні обійми табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Привітне «Сонечко» зустрічає всіх біля входу, розклад роботи запрошує на конкурси, розваги, змагання, екскурсії. Класні кабінети стали квітковими, яскраво-кульковими, ігровими. Навіть партам набридло стояти у строгому ряду і вони перетворилися на галявини з іграми, розмальовками, цікавими книгами. Звічайні школярі у таборі перетворюються на веселих метеликів, грайливих левенят, добрих капітошок, сміливих апачі, кмітливих дивограйчиків та дружніх посміхайчиків.

Перед вихователями табору стоять завдання: організувати роботу з дітьми так, щоб вона сприяла справжньому відпочинку кожної дитини, задоволенню її потреб у різних сферах життя. Щодня діти можуть брати участь у розважальних програмах, спортивних естафетах, мають змогу показати свої творчі здібності. Заплановано поведення різноманітних екскурсій, конкурсів, тематичних заходів, які допомагають об'єднувати та розвивати дітей.

Гру недаремно називають королевою дитинства, адже без неї дітям живеться сумно і нецікаво. Тому при плануванні роботи табору це було враховано і включено якомога більше ігрових моментів. Вони викликають в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне, а також надають можливість перевірити свою силу, спритність, швидкість та спортивне загартування.

Бажаємо всім учасникам табору приємного відпочинку, натхнення на добрі справи та незабутніх вражень!

Звіт про роботу табору відпочинку

09.06.2017  у таборі відпочинку День бантика та смужечки. Діти підготувалися до цього заздалегідь.

06.06.2017 вихованці табору відвідали  Театр юного глядача, де переглянули виставу «Приключения Незнайки».

01.06.2017 до Дня захисту дітей у нашій гімназії відбувся традиційний конкурс малюнка на асфальті на тему: «Я малюю свою мрію».

31.05.2017  вихованці табору відвідали ЛандауЦентр –  перший центр інтелектуального розвитку.

30.05.2017 вихованці табору - учні 6-Б класу відвідали Музей природи, який є одним з найцікавіших музеїв міста Харкова. Маючи багатющі наукові фонди, музей успішно проводить екскурсії за різноманітною тематикою.

29.05.2017 вихованці таборц - учні 3-В класу відвідали районну бібліотеку, де дізналися багато цікавого з історії книги, а також ознайомилися із літературними новинками, які можна прочитати під час літніх канікул.

Працівники бібліотеки провели цікаву вікторину для учнів, а діти завзято відповідали на питання.

29. 05 .2017  У нашій гімназії відбулося урочисте відкриття пришкільного оздоровчого табору «Сонечко».