Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

http://www.kievskiy-ruo.edu.kh.ua/files2/images/BanerGUON_200x80.jpg?size=11%3C/a%3E%3C/font%3E%3Cfont%20face=

 

 

 

Департамент освіти Харківської міської ради Портал Академії Український центр оцінювання якості освіти Харківський РЦОЯО Доступна освіта Міністерство внутрішніх справ України

Харківська гімназія №55

Випускники-медалісти 1999-2014 років

1999 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

 Беруль Ірина

11-А

Золота

Мірошник Сергій

11-А

Золота

Ісаєнко Тетяна

11-А

Срібна

Подейко Ольга

11-А

Срібна

Сидоренко Юрій

11-Б

Срібна

Скокова Ганна

11-А

Срібна

 

 

2000 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Колісник Олена

11-А

Золота

Попенко Оксана

11-А

Золота

Петров Євген

11-А

Золота

Солдатов Дмитро

11-Б

Срібна

 

 2001 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Морозова Олена

11-А

Золота

Бережна Олена

11-Б

Срібна

Жолновач В`ячеслав

11-А

Срібна

 

 

2002рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Стрючкова Ганна  

11-Б 

Золота   

Лавриненко Олена 

11-Б 

Срібна

 

 

2003 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Магель Дар’я      

11-А 

Золота   

Кириченко Ганна   

11-А 

Срібна      

Рябець Олександр  

11-А 

Срібна      

 

 

 

2004 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Брусенко Олексій

11-А

Золота

Толстенко Юлія

11-А

Золота

Шаляпіна Тетяна

11-А

Золота

Алімова  Алла

11-Б

Золота

Кушнір Марина

11-Б

Золота

Лашина Емма

11-Б

Золота

Морозенко Ксенія

11-Б

Золота

Токарева Олена

11-Б

Золота

Садовенко Людмила

11-В

Золота

Петрунько Ксенія

11-А

Срібна

Мацедонський Олексій

11-А

Срібна

Рябовол Яна

11-А

Срібна

Федяніна Христина

11-А

Срібна

Єрьоміна Олена

11-Б

Срібна 

 

 

2005 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Рева Наталя

11-А

Золота

Александрова Наталя

11-Б

Золота

Лаврова Вікторія

11-Б

Золота

Сидорова Дарина

11-Б

Золота

Мурашко Маріанна

11-В

Золота

Гунько Євгенія

11-Г

Срібна

Княжинська Любов

11-А

Срібна

 

 

2006 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Бартулі Аліна

11-Г

Золота

Іванова Тетяна

11-Г

Золота

Ігошев Олексій

11-Б

Золота

Карпінська Анастасія

11-Б

Золота

Качур Олег

11-Б

Золота

Лукіна Марія

11-Г

Золота

Скорик Олександр

11-Б

Золота

Кривцун Вікторія

11-Б

Срібна

Мартюхіна Юлія

11-А

Срібна

Масляк Таїсія

11-А

Срібна

Погорєлов Дмитро

11-А

Срібна

Прокопенко Дмитро

11-Б

Срібна

Сорокіна Наталія

11-Б

Срібна

Тимошенко Лідія

11-Г

Срібна

 

 

2007 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Воловик Тетяна

11-Б

Золота

Маркін Антон

11-А

Золота

Лізогубенко Сергій

11-Б

Срібна

Ліпейко Олександр

11-Б

Срібна

Підченко Олександр

11-Б

Срібна

 

 

2008рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Рижова Едуардівна

11-Б

Золота

Федотов Дмитро

11-В

Золота

 

 

2009 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Міщенко Марина

11-А

Золота

Назаренко Наталія

11-А

Золота

Попаденко Поліна

11-А

Золота

Бічурін Ігор

11-Б

Золота

Куркіна Ірина

11-Б

Золота

Погорєлов Андрій

11-Б

Золота

Подворна Олена

11-Б

Золота

Прокопенко Анастасія

11-Б

Золота

Єршов льош

11-А

Срібна

Микитенко Марія

11-А

Срібна

Мишиньова Юлія

11-А

Срібна

Должко Наталя

11-Б

Срібна

Ліпарія Анастасія

11-Б

Срібна

 

 

2010 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Масляк Тетяна

11-А

Золота

Смірнова Анна

11-А

Золота

Павлова Аліна

11-В

Золота

Романовська Владислава

11-В

Золота

Соприкіна Вікторія

11-А

Срібна

льошина Поліна

11-Б

Срібна

Палєхіна Анастасія

11-Б

Срібна

Синькевич Кристина

11-Б

Срібна

 

 

2011 рік

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Козлов Дмитро

11-А

Золота

 

 

     2012 рік        

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Балаховська Станіслава

11-А

Золота

Біляєв Сергій

11-А

Золота

Дроботенко Дмитро

11-А

Золота

Новікова Аліна

11-А

Золота

Прокопенко Наталія

11-А

Золота

Сивочуб Ольга

11-А

Золота

Стремоухов Олександр

11-А

Золота

Фоміна Інна

11-А

Срібна

Гладких Богдан

11-Б

Золота

Кантур Валерія

11-Б

Золота

Ковальковський Євгеній 

11-Б

Золота

Коханов Сергій

11-Б

Золота

Отлейкіна Поліна

11-Б

Золота

Псурцева Анна

11-Б

Золота

Рябуха Анастасія

11-Б

Срібна

Ставич Катерина

11-Б

Золота

Стецюра Альона

11-Б

Золота

Лиманський Ярослав

11-В

Золота

Мінаков Владислав

11-В

Золота

Парвадов Денис

11-В

Золота

Світлична Інна

11-В

Золота

Чебанова Поліна

11-В

Золота

  

                                                                                                           2013 рік

 

 

Прізвище, ім’я

Клас

Медаль

Кожина Дар'я

11-А

золота

Куценко Ілона

11-А

золота

Бобир Артем

11-Б

золота

Глазунов Олексій

11-Б

золота

Євтухов Владислав

11-Б

золота

Луньова Вікторія

11-Б

золота

Мороз Ілля

11-Б

золота

Пушенко Владислав

11-Б

золота

Анденко Марина

11-А

срібна

Дворніченко Катерина

11-А

срібна

Левчикова Аліна

11-А

срібна

 

2014 рік

 

з/п

Прізвище, ім'я,

 

Клас

Медаль

1.        

Бєляєва Поліна

11-Б

Золота

 

2.        

Дорохова Анна

11-Б

Золота

 

3.        

Животченко Єлизавета

11-Б

Золота

 

4.        

Кувакіна Надія

11-Б

Золота

 

5.        

Леонов Максим

11-Б

Срібна

 

6.        

Лізогубов Артем

11-Б

Срібна

 

7.        

Панчишна Катерина

11-Б

Золота

 

8.        

Трунова Ілона

11-Б

Золота

 

9.        

Хілюк Єгор

11-Б

Золота

 

10.    

Цуканова Аліна

11-Б

Золота