Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради Харківської області


запам'ятати

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія







Переможці олімпіад, конкурсів, турнірів

2017/2018 навчальний рік

 

Cписок учнів-призерів

І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

ПІБ учня

Клас

Місце

Українська мова та література

 

 

Глущенко Анна Ярославівна

7-Б

1

Мануленко Діана Олегівна

7-Б

2

Крутько Маргарита Володимирівна

7-Б

3

Підвербна Софія Владиславівна

7-Б

3

Шевченко Олександра Вікторівна

8-Б

1

Шеховцова Єлизавета Олегівна

8-Б

2

Накладюк Ілона Миколаївна

8-А

3

Волосніков Микола Сергійович

9-А

1

Піддубна Олеся Миколаївна

9-А

2

Дергачова Дар'я Костянтинівна

9-А

3

Крючкова Валерія Вячеславівна

10-А

1

Осипа Карина Максимівна

10-А

2

Гузе Станіслава Костянтинівна

10-А

3

Челишева Маргарита Сергіївна

11-А

1

Муравчик Альона Максимівна

11-А

2

Гонза Олександр Олександрович

11-Б

3

Російська мова та література

 

 

Шеховцова Єлизавета Миколаївна

8-Б

1

Долгова Марина Олесандрівна

8-В

2

Накладюк Ілона Миколаївна

8-А

3

Дикань Інна Сергіївна

9-В

2

Піддубна Олена Миколаївна

9-А

1

Єфіменко Марія Володимирівна

9-А

3

Гуркіна Анастасія Юріївна

10-Б

1

Барбашева Катерина Дмитрівна

10-А

2

Жога Софія Русланівна

10-Б

3

Рябчун Єлізавета Павлівна

11-А

1

Муравчик Альона Максимівна

11-А

2

Бортнік Катерина Сергіївна

11-А

3

Англійська мова

 

 

Карпенко Андрій Сергійович

8-Б

1

Зінченко Наталія Максимівна

8-Б

2

Шептура Дмитро Олександрович

8-В

3

Долгова Марина Олександрівна

8-В

3

Сажен Владислав Олександрович

9-Б

1

Ковальов Сергій Андрійович

9-А

1

Нгуєн Нгон Чанг

9-В

2

Ковтун Дмитро Олексійович

10-Б

1

Панчішний Максим Олександрович

10-Б

1

Косов Михайло Олексійович

10-Б

2

Ісмайлов Тимур Відадійович

10-А

3

Пустовалова Олеся Миколаївна

11-Б

1

Шапарньова Лілія Дмитрівна

11-Б

2

Гонза Олександр Олександрович

11-Б

3

Французька мова

 

 

Шевченко Олександра Вікторівна

8-Б

1

Долгова Марина Олександрівна

8-В

1

Шеховцова Єлизавета Олегівна

8-Б

2

Куценко Марта Ігорівна

8-Б

3

Лампер Неля Дмитрівна

8-В

3

Автомонов Єгор Андрійович

9-А

1

Дикань Інна Сергіївна

9-В

2

Беседіна Світлана Ігорівна

9-В

2

Бєляєв Михайло Іванович

9-В

2

Іванцова Анна Олексіївна

9-Б

3

Кушнарьова Катерина Дмитрівна

9-Б

3

Фізика

 

 

Мальований Денис Сергійович

7-А

1

Олійник Яна Ігорівна

7-А

2

Локтіонова Наталія Сергіївна

7-А

2

Шахова Олеся Михайлівна

7-А

3

Шеховцова Елизавета Олегівна

8-Б

1

Голуб Ярослав Іванович

8-В

2

Харитонов Віталій Євгенович

8-В

3

Пико Поліна Олександрівна

9-А

1

Костін Микола Олегович

9-А

2

Кудрявцев Дмитро Юрійович

9-А

3

Барбашева Катерина Дмитрівна

10-А

2

Котовчіхіна Катерина Дмитрівна

10-Б

2

Трикоз Максим Едуардович

11-Б

1

Астрономія

 

 

Чорна Дар'я Олексіївна

11-Б

1

Рябчун Єлизавета Павлівна

11-А

2

Дзюба Максим Олегович

11-А

2

Муравчик Альона Максимівна

11-А

2

Гонза Олександр Олександрович

11-Б

2

Осипов Микита Ілліч

11-Б

2

Шарун Дар'я Андріївна

11-Б

2

Бондар Дмитро Олегович

11-А

3

Костиря Данило Сергійович

11-А

3

Погодіна Юлія Іллівна

11-А

3

Погодіна Дар'я Іллівна

11-А

3

Бортник Катерина Сергіївна

11-А

3

Титаренко Тимур Олегович

11-А

3

Пустовалова Олеся Миколаївна

11-Б

3

Трикоз Едуард Максимович

11-Б

3

Каспарова Марія Дмитрівна

11-Б

3

Сіклітьов Данило Дмитрович

11-Б

3

Біологія

 

 

Дзюба Олександр Олександрович

8-Б

1

Гунбін Міхаіл Юрійович

8-В

2

Голуб Ярослав Іванович

8-В

3

Піддубна Олеся Миколаївна

9-А

1

Беседіна Світлана Ігорівна

9-В

2

Костін Микола Олегович

9-В

3

Базилевич Марія Генадіївна

10-А

1

Гузе Станіслава Констянтинівна

10-А

2

Жога Софія Русланівна

10-Б

3

Чорна Дар’я Олексійовна

11-Б

1

Потапенко Ангеліна Сергійовна

11-Б

2

Осипов Микита Ілліч

11-Б

3

 

 

 

Хімія

 

 

Гриценко  Діана  Вячеславівна

7-Б

1

Стриженко Костянтин Олександр.

7-Б

2

Трунова Єлизавета Олександрівна

7-А

2

Клещевич Марія Євгенівна

7-А

3

Шахова Олеся Михайлівна

7-А

3

Голуб Ярослав Іванович

8-В

1

Євтухов Даніїл Олександрович

8-В

2

Долгова Марина Олександрівна

8-В

3

Дзюба Олександр Олександрович

8-Б

3

Кудрявцев Дмитро Юрійович 

9-А

1

Кубарев Ілля Олександрович         

9-А

2

Віхтінська Катерина Олександрівна

9-В

3

Мороз Єлизавета Володимирівна

10-А

1

Жога Софія Русланівна

10-Б

2

Михальська Мар'яна Олегівна

10-Б

3

Гузе Станіслава Костянтинівна

10-А

3

Базилевич Марія Геннадіївна

10-А

3

Шевченко Маргарита Глібівна

10-Б

3

Чорна Дар'я Олексіївна

11-Б

1

Костиря Данило Сергійович

11-А

2

Муравчик Альона Максимівна

11-А

2

Гонза Олександр Олександрович

11-Б

3

Географія

 

 

Накладюк Ілона Миколаївна

8-А

1

Гунбін Міхаіла Юрійовича

8-В

2

Долгова Марина Олександрівна

8-В

3

Карпенко Андрій Сергійович

8-Б

3

Беседіна Світлана Ігорівна

9-В

1

Мічурін Ігор Євгенович

9-Б

2

Ковальов Сергій

9-А

3

Дикань Інна Сергіївна

9-В

3

Панчішний Максим Олександрович

10-Б

1

Ковтун Дмитро Олексійович

10-Б

1

Барбашева Катерина Дмитрівна

10-А

2

Аленічев Артурас Сігітасовіч

10-Б

3

Осипов Микита Ілліч

11-Б

1

Мітряєв Сергій Сергійович

11-А

2

Титаренко Тимур Олегович

11-А

3

Економіка

 

 

Мічурін Ігор Євгенович

9-Б

1

Волосніков Микола

9-А

2

Голуб Ярослав Іванович

8-В

2

Долгова Марина Олександрівна

8-В

2

Зайцева Дар'я Сергіївна

10-А

1

Сірик Анастасія Юріївна

10-Б

2

Воскобойник Вадим Олегович

11-А

3

Костін Владислав Сергійович

11-А

3

Історія

 

 

Гунбін Михайло Юрійович

8-В

І

Голуб Ярослав Іванович

8-В

І

Сильченко Дмитро В'ячеслав.

8-Б

І

Накладюк Ілона Миколаївна

8-А

ІІ

Долгова Марина Олександр.

8-В

ІІ

Абдулліна Кристина Сергіївна

8-В

ІІІ

Задорожна Марія Олексійовна

8-В

ІІІ

Мічурін Ігор Євгенович

9-Б

1

Мороз Нікіта Миколайович

9-А

2

Бєляєв Михайло Іванович

9-А

3

Дергачова Дар'я Костянтинівна

9-В

3

Косов Михайло Олексійович

10-Б

1

Зайцева Дар'я Сергіївна

10-Б

2

Панчішний Максим Олександрович

10-Б

3

Осипов Микита Ілліч

11-Б

1

Рябчун Єлизавета Павлівна

11-А

2

Шапарньова Лілія Дмитрівна

11-Б

3

Правознавство

 

 

Мічурін Ігор Євгенович

9-Б

1

Мороз Нікіта Миколайович

9-А

2

Михальська Мар'яна Олегівна

10-Б

 

Косов Михайло Олексійович

10-Б

2

Інформатика

 

 

Розов Артем Олексійович

8-А

1

Дзюба Олександр Олександрович

8-Б

2

Горло Софія Вікторівна

8-Б

2

Кубарєв Ілля Олександрович

9-А

1

Кудрявцев Дмитро Юрійович

9-А

1

Волосніков Микола Сергійович

9-А

1

Мороз Нікіта Миколайович

9-А

2

Барбашева Катерина Дмитрівна

10-А

1

Базилевич Марія Геннадіївна

10-А

2

Трикоз Едуард Максимович

11-Б

1

Костін Владислав Сергійович

11-А

2

Інформаційні технології

 

 

Долгова Марина Олександрівна

8-В

1

Гунбін Міхаіл Юрійович

8-В

2

Голуб Ярослав Іванович

8-В

3

Кудрявцев Дмитро Юрійович

9-А

1

Кубарєв Ілля Олександрович

9-А

1

Беседіна Світлана Ігорівна

9-В

2

Піддубна Олеся Миколаївна

9-А

3

Барбашева Катерина Дмитрівна

10-А

1

Базилевич Марія Геннадіївна

10-А

2

Жога Софія Русланівна

10-Б

3

Трикоз Едуард Максимович

11-Б

1

Чорна Дар'я Олексіївна

11-Б

2

Шарун Дар"я Андріївна

11-Б

2

Муравчик Альона Максимівна

11-А

3

Бондар Дмитро Олегович

11-А

3

Математика

 

 

Педько Сергій Павлович

6-В

1

Лукянов Родіон Вікторович

6-А

2

Гончарова Євгенія Ігорівна

6-В

2

Євсеєва Олександра Іллівна

5-А

3

Івченко Артур

7

2

Трикоз Ірина Дмитрівна

7-Б

2

Долгова Марина Олександрівна

7

1

Голуб Ярослав Інович

7

2

Шахова Олеся Михайлівна

6-А

1

Кудрявцев Дмитро Юрійович

9-А

1

Волосніков Микола Сергійович

9-А

2

Мічурін Ігор Євгенович

9-Б

3

Балаба Софія Олександрівна

9-Б

3

Костін Владислав Сергійович

11

3

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

 

 

Дергачова Даря Костянтинівна

9

1

Нгуєн Нгок Чанг

9-В

2

Пико Поліна Олександрівна

9-А

2

Лефтер Інна Ігорівна

9-А

3

Трудове навчання (технічні види праці)

 

 

Кубарєв Ілля Олександрович

9-А

1

Рєпін Олег Валерійович

9-А

2

Кудрявцев Дмитро Юрійович

9-А

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці

ІІ ( районного ) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

2017/2018 навчального року

 

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель, який

підготував учня

1.  

Математика

Педько Сергій

6-В

І

Скляренко О.В.

 

 

Гончарова Євгенія

6-В

І

Скляренко О.В.

 

 

Івченко Артур

7-А

ІІІ

Яновсьска Р.А.

 

 

Трикоз Ірина

7-Б

ІІІ

Почуєва О.А.

 

 

Долгова Марина

8-В

ІІ

Почуєва О.А.

 

 

Кудрявцев Дмитро

9-А

І

Поліщук Л.Д.

2.

Географія

Гунбін Міхаіл

8-В

ІІ

Заіка Н.С.

 

 

Накладюк Ілона

8-А

ІІ

Заіка Н.С.

 

 

Мічурін Ігор

9-Б

І

Заіка Н.С.

 

 

Беседіна Світлана

9-В

ІІІ

Заіка Н.С.

 

 

Панчішний Максим

10-Б

ІІІ

Коваленко О.В.

 

 

Барбашева Катерина

10-А

ІІІ

Коваленко О.В.

 

 

Осипов Микита

11-Б

ІІ

Заіка Н.С.

3.

Трудове навчання

Пико Поліна

9-Б

І

Толмачова М.В.

 

 

Кубарєв Ілля

9-А

І

Микитченко Л.І.

 

 

Рєпін Олег

9-А

ІІ

Микитченко Л.І.

4.

Фізика

Локтіонова Наталія

7-А

ІІІ

Лебеденко Я.О.

 

 

Шахова Олеся

7-А

ІІІ

Лебеденко Я.О.

 

 

Голуб Ярослав

8-В

ІІ

Зайцева С.М.

5.

Історія

Мічурін Ігор

9-Б

І

Єрмолова Н.С.

 

 

Осипов Микита

11-Б

І

Лісовенко Н.Л.

6.

Хімія

Шахова Олеся

7-Б

ІІІ

Коваленко О.В.

 

 

Голуб Ярослав

8-В

ІІ

Полозенцева В.М.

 

 

Кудрявцев Дмитро

9-А

ІІ

Полозенцева В.М.

 

 

Кубарєв Ілля

9-А

ІІ

Полозенцева В.М.

 

 

Муравчик Альона

11-Б

ІІІ

Коваленко О.В.

 

 

Чорна Дар’я

11-Б

ІІІ

Коваленко О.В.

7.

Українська мова та література

Мануленко Діана

7-Б

ІІ

Надуєва Н.Л.

8.

Англійська мова

Шептура Дмитро

8-В

ІІІ

Сухопар Н.М.

 

Пустовалова Олеся

11-Б

ІІІ

Сухопар Н.М.

9.

Інформатика

Кудрявцев Дмитро

9-А

І

Троненко Н.Г.

 

 

Волосніков Микола

9-А

І

Корнієнко М.М.

 

 

Кубарєв Ілля

9-А

І

Корнієнко М.М.

 

 

Барбашева Катерина

10-А

ІІІ

Трикоз О.Е.

 

 

Трикоз Едуард

11-Б

ІІ

Троненко Н.Г.

10

Інформаційні

технології

Кудрявцев Дмитро

9-А

І

Троненко Н.Г.

 

Кубарєв Ілля

9-А

ІІ

Корнієнко М.М.

 

Гунбін Міхаіл

8-В

ІІІ

Троненко Н.Г.

 

Долгова Марина

8-В

ІІІ

Троненко Н.Г.

 

Базилевич Марія

10-А

ІІ

Троненко Н.Г.

 

 Трикоз Едуард

11-Б

ІІ

Троненко Н.Г.

 

 Чорна Дар’я

11-Б

ІІ

Троненко Н.Г.

 

 

Шарун Дар’я

11-Б

ІІІ

Троненко Н.Г.

11

Біологія

Дзюба Олександр

8-Б

ІІІ

Круковська С.Г.

 

 

Беседіна Світлана

9-В

ІІІ

Круковська С.Г.

 

 

Чорна Дар’я

10-Б

ІІІ

Круковська С.Г.

12

Економіка

Мічурін Ігор

9-Б

І

Коваленко О.В.

 

 

Долгова Марина

8-В

ІІІ

Коваленко О.В.

 

 

Зайцева Дар’я

10-Б

І

Коваленко О.В.

 

 

Осипов Микита

11-Б

ІІ

Коваленко О.В.

13

Астрономія

Чорна Дар’я

11-Б

ІІ

Зайцева С.М.

14

Правознавство

Мічурін Ігор

9-Б

ІІ

Жохадар С.Ф.

 

 

Призери

ІІІ ( обласного ) етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад  з навчальних предметів  

2017/2018 навчального року 

 

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель, який

підготував учня

1.           

Трудове навчання

Пико Поліна

9-А

ІІ

Толмачова М.В.

2.           

Рєпін Олег

9-А

І

Микитченко Л.І.

3.           

Кубарєв Ілля

9-А

ІІ

Микитченко Л.І.

4.           

Фізика

Голуб Ярослав

8-В

ІІІ

Зайцева С.М.

5.           

Хімія

Голуб Ярослав

8-В

ІІІ

Полозенцева В.М.

6.           

Історія

Мічурін Ігор

9-Б

ІІ

Єрмолова Н.С.

7.           

 

Осипов Микита

11-Б

ІІ

Лісовенко Н.Л.

8.           

Економіка

Мічурін Ігор

9-Б

ІІ

Коваленко О.В.

9.           

 

Зайцева Дар’я

10-Б

ІІІ

Коваленко О.В.

10.       

Географія

Мічурін Ігор

9-Б

ІІІ

Заіка Н.С.

11.       

Інформатика

Кудрявцев Дмитро

9-А

ІІІ

Троненко Н.Г., Корнієнко М.М.

12.       

Інформаційні технології

Кудрявцев Дмитро

9-А

І

Троненко Н.Г.