Національна дитяча гаряча лінія

РАДА ЛІДЕРІВ: МИ ГОТОВІ ТВОРИТИ!

Ви питаєте, чим живе наше учнівське самоврядування? Ми даємо відповідь: намагаємось займатися розвитком особистості, сприяти самореалізації та розвиненню здібності до самооцінки кожного учня нашої гімназії. Досягаємо цього шляхом індивідуальної та колективної творчості, тренінгів, ролевих ігор, дискусій, розробки конкретних програм.

Учні гімназії постійно прийматимуть участь у всеукраїнських олімпіадах, наукових конференціях, науково-дослідних роботах, роботах районної та міської молодіжної організації.

Наші учні завжди підтримували і будуть підтримувати акції «Милосердя»: зберемо книги, іграшки, одяг для дитячих будинків міста Харкова. Підготуємо лекції для учнів середніх класів «Молодь проти наркотиків», «Про правила дорожнього руху». Для молодшої школи проведемо тематичні бесіди «Що означає бути гімназистом», «Чи вмію я дружити?». Традиційними заходами є дні  учнівського самоврядування, заходи присвячені до Дня Перемоги, Дня працівників освіти та інші.

Треба бути сильними не тільки в науках, а й у і, тому не один олімпійський турнір не обійдеться без нашої команди. Будемо виховувати гідну собі зміну: організовувати спортивні змагання серед учнів молодшої та середньої школи «Веселі старти».

Зараз ми працюємо над створенням програми по залученню до активної діяльності учнів всієї гімназії. Створюємо проект «Скарбничка ідей», який передбачає дебатні виступи бажаючих зробити свій внесок у розвиток учнівського самоврядування (Ради лідерів) і всієї гімназії в цілому.

В Інтернеті Ви завжди можете дізнатися про останні новини чи події , які відбуваються в школі.

Ми – творчі особистості, маємо бажання творити і бажання бути першими. Рада Лідерів, учнівське самоврядування Харківської гімназії №55, готова до співробітництва з іншими школами. Будемо раді вислухати поради чи пропозиції лідерів інших молодіжних організацій та прийняти участь в обговоренні будь-якого питання, яке хвилює нинішню молодь.

Проект за напрямом: «Миротворчість та волонтерство» -  «Робити Добрі Справи Легко».

Наш проект – це допомога притулку для котів  «Домовёнок».