Класна оцінка

Шкільний офіцер поліції

Проект «Шкільний офіцер поліції»

Програма просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція»  спрямована на формування в учнів правослухняної поведінки, запобігання конфліктів і правопорушень. Мета програми – проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді ; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено старшого лейтенанта поліції Ведмедерю Євгенія Вікторовича та лейтенанта поліції Петухова Максима Григорійовича, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

Контактні телефони:

Ведмедеря Є.В. +380937914781

Петухов М.Г. +380506085223, +380736085223

19.04.2018 учні гімназії зустрілися з представниками патрульної поліції м. Харкова, які під час бесіди з учнями розповіли про правила дорожнього руху та правильне поводження на проїжджій частині, щоб уникнути дорожньо-транспортних пригод.