Традиційні шкільні заходи

Школа для учнів – це другий дім. Тут вони не тільки навчаються і здобувають знання. У школі діти формуються як особистість, вчаться спілкуватися з іншими, переживають перші негаразди і успіхи. Вчителі допомагають дітям опанувати знання з різних предметів, вчать їх думати, аналізувати, шукати потрібні матеріали.

Наша гімназія - сучасний навчальний заклад, у якому створено всі умови для формування особистості. Позакласна робота — різноманітна освітня і виховна робота, спрямована на задоволення інтересів і запитів дітей, організована в позаурочний час педагогічним колективом школи.

ЩО ТАКЕ ШКІЛЬНЕ ЖИТТЯ?

Це усе, що оточує нас усіх впродовж багатьох років. Це уроки, гуртки, факультативи, творчі колективи, олімпіади, огляди і конкурси, змагання. Це безліч справ - непомітних для цілого світу, але таких важливих для однієї маленької людини! Життя учнів хоча і складне, та зате цікаве.