Табір відпочинку - 2017

Беззаперечно, літні канікули - найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам'ятним, багато в чому залежить від дорослих - організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими.

Робота табору  відпочинку організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. Кожною путівкою дня передбачено проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок. Щоденна робота табору розписана до хвилини, всі заходи, що проводяться, - екскурсії, конкурси, змагання - все відображається у куточку «Табір відпочинку «Сонечко» , що є своєрідною рекламою табору, закликають дітей обов'язково прийти до закладу наступного дня.

ТАБІР ВІДПОЧИНКУ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ "СОНЕЧКО" НА БАЗІ ХАРКІВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №55

ЗАКОНИ ДИТЯЧОГО ЖИТТЯ В ТАБОРІ ВІДПОЧИНКУ "СОНЕЧКО":

Не сумувати, друзів звеселяти.

Гігієна, спорт і труд завжди поруч ідуть.

Повітря, сонце і травиця в лузі - ось найкращі наші друзі!

Старших себе поважай, малюків не ображай.

Люби і знай свій рідний край.

Тут немає тат і мам, прибери усе ти сам.