АРХІВ

У п’ятницю та суботу, 19-20 лютого, Україна вшановує пам'ять  Героїв  Небесної  Сотні.  З  цієї  нагоди  виховні  години  у  Харківській  гімназії  " №55 були  приурочені  саме  цій  події. Учні  вшанували хвилиною  мовчання  загиблих Героїв, пригадали  кожного борця за волю України.

В рамках патріотичного виховання молоді учні 9-х класів гімназії 15.02.2016 відвідали меморіальний комплекс Дробицький яр.  Діти дізналися про меморіальний комплекс в Дробицькому яру, який було  побудовано  на  місці  масових  розстрілів  цивільного населення  Харкова нацистськими  окупантами в  1941-1942 роках.  За  даними  Державного  архіву  тут  було  розстріляно  від  16  до  20  тисяч чоловік -  євреїв,  психічно  хворих,  полонених.

З 14.12.2015 по 31.01.2016  в Харківській гімназії №55 проводилась благодійна акція «Пластикові кришки», яку ініціював батьківський комітет гімназії. В акції взяли участь абсолютно всі учні, адже ці кришки будуть направлені на виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО.

День соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

На честь цього свята у  гімназії пройшли виховні години під назвою: "День соборності України – символ національного єднання українського народу"та «Єднання заради незалежності».

Учні Харківської гімназії № 55 привітали з Новим роком учасників АТО, які знаходяться на лікуванні у Харківському військовому госпіталі. Учні передали вітальні листівки та солодкі подарунки.

25.11.2015 року у Харківській гімназії №55 з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників було організовано зустріч  учнів з учасником бойових дій, Мирошниченком Сергієм Григоровичем.