У 2023/2024 навчальному році

кількість класів - 30

кількість учнів - 689
кадровий склад:  педагогічні працівники – 47; фахівці – 2; обслуговуючий персонал -  7

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

26 квіт. 2024

26 квітня - 38 річниця аварії на Чорнобильській АЕС
26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Ми згадуємо тих, хто першими вступили в жорстокий, смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією. До річниці Чорнобильської катастрофи в закладі освіти було проведено низку заходів, зокрема: виховні години та години спілкування.
25 квіт. 2024

Учні ліцею стали переможцями районної науково-практичної конференції "Перші кроки в науку"
Вітаємо переможців районної науково-практичної конференції "Перші кроки в науку"! У секції «Мистецтвознавство» ними стали учениці 7-Б класу Рисенко Ольга, яка посіла ІІ місце з роботою «Аналіз взаємного впливу суспільства та мистецтва», та Роміна Софія, яка посіла ІІІ місце, захистивши роботу «Вплив української народної музики на сучасну молодь». Дякуємо Добриніній Олені Леонідівні, учителю музичного мистецтва, яка підготувала призерок! Бажаємо творчої наснаги та не зупинятися на досягнутому!
25 квіт. 2024

Участь у методичному дні вчителів технологічної галузі
24 квітня 2024 року відбувся вебінар для вчителів технологічної галузі, що проводить Методична служба видавництва «Ранок». Під час вебінару були обговорені питання щодо використання цифрових інструментів та онлайн-застосунків при проєктуванні виробів на уроках технологій, організація ефективної роботи на уроках робототехніки, 3D-моделювання на уроках технологій як один із методів проєктування. Учителі ознайомилися з сучасними технологіями, робототехнікою та використанням 3Dпринтерів. Спікери вебінару розглянули найактуальніші теми, а також використання цифровых технологій на уроках технологій. Зустріч була цікавою та корисною.