ПІДГОТОВКА ЗАКЛАДУ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

11 серп. 2020
Впродовж квітня-серпня 2020 року було проведено підготовку гімназії до нового навчального року. За кошти міського бюджету було відремонтовано туалети та виконано заміну вікон на металопластикові на 2 поверсі старшої школи, за кошти спеціального фонду придбано фарбу та лак, працівниками та батьками учнів здійснено поточний ремонт та оформлення приміщень гімназії. Заклад освіти готовий до 2020/2021 навчального року.

Впродовж квітня-серпня 2020 року  було проведено підготовку гімназії до нового навчального року. За кошти міського бюджету було відремонтовано туалети та виконано заміну вікон на металопластикові на 2 поверсі старшої школи, за кошти спеціального фонду придбано фарбу та лак, працівниками та батьками учнів здійснено поточний ремонт та оформлення приміщень гімназії. Заклад освіти готовий до 2020/2021 навчального року.