У 2023/2024 навчальному році

кількість класів - 30

кількість учнів - 689
кадровий склад:  педагогічні працівники – 47; фахівці – 2; обслуговуючий персонал -  7

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

2 трав. 2024

Вітаємо ученицю 9-А класу з перемогою в олімпіаді з математики в Німеччині
30 квітня 2024 року в Німеччині, в місті Гессен, відбулася олімпіада з математики. Перше місце посіла учениця 9-А класу закладу освіти Рязанова Катерина. Вітаємо Катерину та бажаємо успіхів у навчанні!
2 трав. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року
Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року. Переглянути всі інформ-релізи можна за покликанням.
1 трав. 2024

Онлайн-зустріч учнів 5-6-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції
01 травня 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 5-6-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дар'я Володимирівна провела з учнями профілактичну бесіду: "Правила дорожнього руху". Учні пригадали правила дорожнього руху, обговорили правила пасажирів та пішоходів. Згадали певні правила, обов'язки, права водіїв та пасажирів, а також пішоходів. Дітям було розказано про світловідбиваючі стрічки та одяг у темну пору доби. Також інспектор патрульної поліції нагадала дії під час повітряної тривоги, правила "двох стін", бомбосховища та укриття. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.