Національна дитяча гаряча лінія

Сторінка практичного психолога

ВАС ВІТАЄ ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

РОПАЦЬКА ІНЕССА СЕМЕНІВНА

Освіта - вища. Слов’янський державний педагогічний університет, 2004 рік, спеціалізація "Практична психологія".

Загальний стаж психолога - 17 років.

2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Графік роботи:

понеділок - п'ятниця 09.00 - 17.30

перерва 12.00 - 12.30

Час для консультацій:

здобувачі освіти: середа, 16.00-17.30

педагоги: четвер, 16.00-17.30

батьки:  п'ятниця 15.00-17.00

Шановні Батьки, Учні, Вчителі! Під час карантину, дистанційного навчання та у разі необхідності звертайтеся за онлайн-консультаціями до шкільного практичного психолога за телефоном, телеграм / вайбер +380 63 993 17 60.

Консультування проводится в zoom, skype, google meet, telegram (відео,аудіо), whatsApp (відео,аудіо), viber (відео, аудіо).

Електронне листування: [email protected]

Cторінка практичного психолога в Google class, де розміщено просвітницькі матеріали для всіх учасників освітнього процесу. Код сторінки p6tfi4q     https://classroom.google.com/c/OTQ2MzUxNzE3OTBa?cjc=p6tfi4q

Головною метою діяльності психологічної служби є забезпечення психологічного і особистісного розвитку здобувачів освіти. Діяльність психологічної служби освіти включає створення  безпечних та комфортних умов, які забезпечують соціально-психологічний розвиток кожного здобувача освіти. Створення оптимальних умов для підтримки психологічного здоров’я учасників освітнього процесу.

Основні напрямки роботи практичного психолога

діагностика;

корекційна робота;

розвивальна робота;

профілактична робота;

консультаційна робота;

психопросвітницька робота;

організаційно-метогдична робота;

зв'язки з громадськістю.

Задачи практичного психолога

Створення психологічних умов для оптимізації спілкування  здобувачів освіти з однолітками та дорослими, формування первинних навичок самоаналізу, розвитку вмінь до цілеспрямованості і володіння собою, формування в учнів власної гідності та впевненості у собі.

Формування психологічної готовності до професійного та життєвого самовизначення здобувачів освіти.

Здійснення психологічного супроводу обдарованих.

Оптимізація освітнього процесу, поліпшення психологічного клімату в педагогічному колективі, профілактика емоційного вигорання.

Оптимізація психологічного клімату в системі відносин "Батьки - дитина", "Педагог - учень", "Педагог - батьки учня".

Постійний розвиток та удосконалення професійної компетенції практичного психолога.

Лист Міністерства освіти і науки України від 30.05.2022 № 1/5735-22 «Про запобігання та протидію домашньому насильству в умовах воєнного стану в Україні»

Увага для батьків учнів 7-11 класів!

Інформація про просвітницькі та профілактичні заходи з учасниками освітнього процесу вісвітлюються в новинах ліцею.     Посилання на розділ "Новини"   https://school55.klasna.com/uk/news/