Онлайн-зустріч учнів 3-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

9 лют. 2024
09 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 3-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Ченський Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичні бесіди щодо правил безпеки: повітряна тривога та дії населення при повітряній тривозі, правила "двох стін", дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, мінної безпеки тощо. Учні пригадали телефони екстрених служб, а також згадали про призначення різних служб порятунку, виявили обізнаність, як діяти в разі надзвичайних ситуацій. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

09 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 3-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Ченський Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичні бесіди щодо правил безпеки: дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, мінної безпеки тощо.  Учні пригадали телефони екстрених служб. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.