У ліцеї пройшов учителя початкових класів Сухіної Алли Вікторівни за темою ""Компетентнісний підхід до навчання читанню молодших школярів".

8 лют. 2024
08 лютого 2024 року в ліцеї пройшов учителя початкових класів Сухіної Алли Вікторівни за темою ""Компетентнісний підхід до навчання читанню молодших школярів". Учитель доповіла про шляхи формування читацької кмпетентності, про власний досвід роботи з цього аспекту. Вона вважає, що читання має стати стежиною, що веде до вершин розумового, морального й естетичного виховання. Отже, інтерес до читання потрібно виховувати в учнів не лише тому, щоб вони були стали освіченими людьми, а головним чином для того, щоб росли вони добрими, відкритими, вміли розуміти іншого, співчувати та допомагати йому. Алла Вікторівна познайомила присутніх з прийомами формування читацької компетентності, у тому числі з методикою підвищення швидкості і вдосконалення техніки читання через розвиток мислення дитини Валерія Едігея. Також учителям були запропоновані інтерактивні завдання, які дали змогу вчителям побути в ролі учнів. Така форма роботи була дуже цікавою та корисною.

08  лютого 2024 року в ліцеї пройшов учителя початкових класів Сухіної Алли Вікторівни за темою ""Компетентнісний підхід до навчання читанню молодших школярів".

Учитель доповіла про шляхи формування читацької кмпетентності, про власний досвід роботи з цього аспекту. Вона вважає, що читання має стати стежиною, що веде до вершин розумового, морального й естетичного виховання.   Отже, інтерес до читання потрібно виховувати в учнів не лише тому, щоб вони були стали освіченими людьми, а головним чином для того, щоб росли вони добрими, відкритими, вміли розуміти іншого, співчувати та допомагати йому.