Засідання лідерів учнівського самоврядування

12 лют. 2024
09 лютого 2024 року відбулось районне засідання лідерів учнівського самоврядування. Президент школи Скрипка Анастасія взяла участь у засіданні. Голова ДЮГО «ШУМ» Мінко Богдан, учень ХЛ № 36, доповів про підсумки роботи за 2023 рік. Учасники засідання взяли участь в обговоренні питань організації та проведення щорічного районного конкурсу лідерів учнівського самоврядування «Ми-разом!». Під час зустрічі панувала дружня та невимушена атмосфера.

09 лютого 2024 року відбулось районне засідання лідерів учнівського самоврядування. Голова ДЮГО «ШУМ» Мінко Богдан, учень ХЛ № 36, доповів про підсумки роботи за 2023 рік, Кузьмін Денис, учень ХЛ № 4 інформував про підсумки проведення фотоконкурсу «Зимові надії-2024». У межах проведення районного марафону учнівських ініціатив-2024, лідери ХЛ № 5 представили проєкт «Незламний Нефріт», ХЛ № 134 – «Валентинки для ЗСУ», ХЛМ № 133 – «Нові технології в освіті. Чат-бот як помічник у навчанні».

Під час зустрічі панувала дружня та невимушена атмосфера, яка спонукала добільш жвавого обміну думками.