Вебінар "Розумні цифрові технології в освіті"

23 лют. 2024
23 лютого відбувся вебінар "Розумні цифрові технології в освіті" для учнів 9-11 класів. Вебінар "Розумні Цифрові Технології в Освіті" - це подорож у найактуальніші теми сучасної освіти разом із Національним аерокосмічним університетом ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Всі присутні мали змогу отримати унікальні знання від висококваліфікованих фахівців та отримати сертифікат учасника на знак визнання участі у цьому вебінарі.