Участь учнів 8-9 класів в онлайн-грі Kids2IT

27 лют. 2024
23.02.2024 та 26.02.2024 Kharkiv IT Cluster за сприянням Департаменту освіти ХМР провели онлайн-ігри Kids2IT з учнями 8-х та 9-х класів ліцею. Kids2IT - це профорієнтаційні ігри, які знайомлять учнів із ІТ-професіями. У ході гри учні дізнались про: реальний процес розробки будь-якого ІТ-проєкту; різні професійні можливості у сфері ІТ; таємниці перетворення ідеї на продукт в галузі інформаційних технологій. У практичній частині заходу учні об’єднались у команди, кожна з яких розробила та презентувала власний новітній продукт.

Kids2IT - це профорієнтаційні ігри, які знайомлять учнів із ІТ-професіями.
 У ході гри учні дізнались про:
-реальний процес розробки будь-якого ІТ-проєкту;
-різні професійні можливості у сфері ІТ;
-таємниці перетворення ідеї на продукт в галузі інформаційних технологій.