Профорієнтаційний захід для учнів 10-11 класів університету НЮУ ім. Ярослава Мудрого

21 бер. 2024
21 березня 2024 року для учнів 10-11 класів закладу освіти відбувся профорієнтаційний захід університету НЮУ імені Ярослава Мудрого. Учні дізналися про факультети університету, умови вступу, молодіжні угрупування тощо, а також мали змогу поставити питання, які їх цікавили. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.

21 березня 2024 року  для учнів 10-11 класів закладу освіти відбувся профорієнтаційний захід