Участь в акції «Харківські університети – формула вибору»

25 бер. 2024
3 25.03.2024 по 29.03.2024 року Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради оголошено проведення загальноміської акції «Харківські університети – формула вибору». У межах цієї акції передбачається знайомство учнів шкіл з організаційними особливостями процесу навчання та дозвілля в закладах вищої освіти міста. 25 березня учні 10-11 класів закладу освіти відвідали День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Для школярів щогодини проводилися екскурсії. Локації, які включені до плану екскурсій Університетом:  Музей криміналістики Університету;  Криміналістичний полігон Університету;  Музей історії Університету;  Коворкінг-простір факультету адвокатури (3 поверх);  НБК (3 поверх);  НБК (8 поверх – відділ рідкісних книг). Після проходження всіх локацій, школярі мали час на відвідування Ярмарки факультетів Університету та розіграшу інформаційно-патріотичної продукції Університету. Учні дізналися багато цікавого про університет, його історію, бібліотечний фонд тощо.

3 25.03.2024 по 29.03.2024 року Департаментом освіти за підтримки керівництва Харківської міської ради оголошено проведення  загальноміської акції  «Харківські університети – формула вибору». У межах цієї акції передбачається знайомство учнів шкіл з організаційними особливостями процесу навчання та дозвілля в закладах вищої освіти міста. 25 березня учні 10-11 класів закладу освіти відвідали День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Для школярів щогодини проводилися екскурсії.
Локації, які включені до плану екскурсій Університетом:
 Музей криміналістики Університету;
 Криміналістичний полігон Університету;
 Музей історії Університету;
 Коворкінг-простір факультету адвокатури (3 поверх);
 НБК (3 поверх);
 НБК (8 поверх – відділ рідкісних книг).