Учень ліцею став переможцем фінального етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1 квіт. 2024
3 лютого 2024 року відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який був проведений в умовах дії в Україні воєнного стану в дистанційному форматі. Учасниками фінального етапу конкурсу в Харківській області стали 39 учнів, студентів та курсантів закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти, які посіли 1-3 місця в обласному етапі цього конкурсу. Вітаємо Песчанського Єгора, учня 7-В класу, який посів ІІІ місце у фінальному етпі конкурсу! Висловлюємо подяку Надточій Ірині Володимирівні, яка підготувала переможця! Бажаємо натхнення та нових творчих перемог!

3 лютого 2024 року відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який був проведений в умовах дії в Україні воєнного стану в дистанційному форматі.

Учасниками фінального етапу конкурсу в Харківській області стали 39 учнів, студентів та курсантів закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти, які посіли 1-3 місця в обласному етапі цього конкурсу.