Онлайн-зустріч учнів 9-11-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції»

1 квіт. 2024
01 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів 9-11-х класів ліцею зі шкільним офіцером поліції в рамках програми «Шкільний офіцер поліції». Інспектор патрульної поліції Дмитро Геннадійович провів з учнями профілактичні бесіди щодо відповідальності підлітків. Було зазначено, що на сьогодні законодавством передбачено 5 видів відповідальності: дисциплінарна, матеріальна, адміністративна, фінансова та кримінальна. Дітям нагадали, з якого віку вони несуть юридичну та кримінальну відповідальність. Учні мали змогу поставити питання, які були для них актуальні. Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.

Заняття було проведено в доброзичливій атмосфері, у форматі спілкування.