Участь у благодійних акціях

5 квіт. 2024
Учні, педагоги, батьки протягом 2023/2024 н.р. постійно брали участь у благодійних акціях, флешмобах тощо на допомогу ЗСУ. В останній акції на підтримку військових "Разом до Перемоги" ми зібрали найбільшу кількість карематів у районі - 157 штук, які були відправлені на передову. Дякуємо всім, хто допомагав та продовжує брати участь у волонтерській діяльності. Військові частини дякують за надану їм допомогу.

Учні, педагоги, батьки нашого закладу освіти протягом 2023/2024 н.р. постійно брали участь у благодійних акціях, флешмобах тощо на допомогу ЗСУ. В останній акції на підтримку військових "Разом до Перемоги" ми зібрали найбільшу кількість карематів у районі - 157 штук, які були відправлені на передову. Дякуємо всім, хто допомагав та продовжує брати участь у волонтерській діяльності. Військові частини дякують за надану їм допомогу.