Марафон ІТ-університетів

6 квіт. 2024
12 університетів України, що виконують підготовку фахівців ІТ-галузі чекають тебе на YouTube! 6 квітня о 10:00 Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради, Департамент освіти Харківської міської ради та Kharkiv IT Cluster запрошують школярів 8-11 класів на «Марафон ІТ-університетів». Під час заходу представники закладів вищої освіти презентують свої університети, спеціальності й освітні програми, а також нададуть відповіді на всі твої питання.

6 квітня о 10:00 Департамент цифрової трансформації Харківської міської ради, Департамент освіти Харківської міської ради  та Kharkiv IT Cluster запрошують школярів 8-11 класів на  «Марафон ІТ-університетів». Під час заходу представники закладів вищої освіти презентують свої університети, спеціальності й освітні програми, а також нададуть відповіді на всі твої питання.