Участь учнів 5-7-х класів у ХХІІІ Міському турнірі з основ інформатики

22 квіт. 2024
20 квітня 2024 року в дистанційному форматі відбувсяся ХХІІІ Міський турнір з основ інформатики для учнів 5-х-7-х класів закладів загальної середньої освіти м.Харкова. Турнір проведено у співпраці з науковцями та викладачами Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. Київський район представляла команда ліцею "ФІКСИКИ", до складу якої ввішли Артеменко Євген, Тимошенко Данііл, Котова Поліни та Масюк Павло. Учасники змагались у чотирьох конкурсах: програмістів, дизайнерів, шифрувальників, юних знавців інформатики. За результатами журі команда "ФІКСИКИ" посіла почесне ІІ місце. Також команда стала переможцем у номінації "Команда кращих програмістів", а в номінації "Кращий знавець інформатики" та "Кращий шифрувальник" Артеменко Євген отримав дипломи 1 та 2 ступенів. Вітаємо команду "ФІКСИКИ" та висловлюємо подяку вчителям, які готували команду: Троненко Н.Г., Бардовій К.О. та Ходацькій Д.С. Так тримати! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

20 квітня 2024 року в дистанційному форматі відбувсяся ХХІІІ Міський турнір з основ інформатики для учнів 5-х-7-х класів закладів загальної середньої освіти м.Харкова. Учасники змагались у чотирьох конкурсах: програмістів, дизайнерів, шифрувальників, юних знавців інформатики. Київський район представляла команда ліцею "ФІКСИКИ", яка посіла почесне 2 місце. Також команда стала переможцем у номінації "Команда кращих програмістів", а в номінації "Кращий знавець інформатики" та "Кращий шифрувальник" Артеменко Євген отримав дипломи 1 та 2 ступенів. Вітаємо команду "ФІКСИКИ" та висловлюємо подяку вчителям, які готували команду: Троненко Н.Г., Бардовій К.О. та Ходацькій Д.С. Так тримати! Бажаємо подальших успіхів та перемог!