Доповідь практичного психолога Ропацької І. С. на районному онлайн Форумі до Всеукраїнського дня практичного психолога

24 квіт. 2024
23 квітня 2024 року на платформі Zoom відбувся районний онлайн Форум до Всеукраїнського дня практичного психолога. Практичні психологи закладів дошкільної та загальної середньої освіти обмінювалися практичним досвідом щодо різноманітних форм та методів роботи з учасниками освітнього процесу. Практичний психолог Ропацька Інесса Семенівна презентувала власний досвід роботи «Твоя унікальність! Твій особистий простір!» щодо формування у учнів відчуття власної унікальності, свідомого ставлення до особистих кордонів, дотримання безпеки, використання арт-технік в роботі з учнями початкової школи.