Учні ліцею стали переможцями районної науково-практичної конференції "Перші кроки в науку"

25 квіт. 2024
Вітаємо переможців районної науково-практичної конференції "Перші кроки в науку"! У секції «Мистецтвознавство» ними стали учениці 7-Б класу Рисенко Ольга, яка посіла ІІ місце з роботою «Аналіз взаємного впливу суспільства та мистецтва», та Роміна Софія, яка посіла ІІІ місце, захистивши роботу «Вплив української народної музики на сучасну молодь». Дякуємо Добриніній Олені Леонідівні, учителю музичного мистецтва, яка підготувала призерок! Бажаємо творчої наснаги та не зупинятися на досягнутому!

Вітаємо переможців  районної науково-практичної конференції "Перші кроки в науку"! У секції «Мистецтвознавство» ними стали учениці 7-Б класу Роміна Софія, яка посіла ІІ  місце, захистивши роботу «Вплив української народної музики на сучасну молодь» та Рисенко Ольга, яка посіла ІІІ місце з роботою «Аналіз взаємного впливу суспільства та мистецтва». Дякуємо Добриніній Олені Леонідівні, учителю музичного мистецтва, яка підготувала призерок! Бажаємо творчої наснаги та не зупинятися на досягнутому!