День ЦЗ в закладі освіти

29 квіт. 2024
Безпека дітей завжди була пріоритетом сьогодення, але у цей страшний для нашої держави час жорстока реальність змушує зовсім інакше подивитися на проблему безпеки в цілому та безпеки дітей окремо. 26 квітня 2024 року в закладі освіти був проведений День цивільного захисту, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Основними завданнями були вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу ліцею щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Класні керівники 1-11 класів провели навчальні ігри (відповідно до вікових груп учнів), розповіли про план дій під час радіаційної небезпеки, хімічної небезпеки, провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях». Також учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми. Діти знайомились з організацією цивільної оборони, брали участь у вирішенні ситуаційних завдань, ознайомилися з правилами користування вогнегасниками, правильними діями під час радіаційної небезпеки, навчались порядку дій під час артилерійського обстрілу або бомбардування, при знаходженні вибухонебезпечного пристрою, гасіння пожеж тощо.

26 квітня 2024 року в закладі освіти був проведений День цивільного захисту, щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Основними завданнями були вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу ліцею щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, а також виконання законодавчих актів з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Класні керівники 1-11 класів провели навчальні ігри (відповідно до вікових груп учнів), розповіли  про план дій під час радіаційної небезпеки, хімічної небезпеки, провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».  Також учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми. Діти знайомились з організацією цивільної оборони, брали участь у вирішенні ситуаційних завдань, ознайомилися з правилами  користування вогнегасниками, правильними діями під час радіаційної небезпеки, навчались порядку дій під час артилерійського обстрілу або бомбардування, при знаходженні вибухонебезпечного пристрою, гасіння пожеж тощо.