Книга Пошани
КРАЩІ УЧНІ ЛІЦЕЮ
| Призер ІІ (обласного) та фінального етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в номінації «Археологія» (2023 рік). Стипендіат Харківського міського голови «Обдарованість» (2023 рік) |
| Призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, біології, фізики, хімії у 2018-2020 роках, ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в номінації «Технологічні процеси та перспективні технології» (2020 рік), «Загальна біологія» (2021 рік), призер міських турнірів юних винахідників і раціоналізаторів, юних біологів у складі збірної команди Київського району (2020, 2021 роки) . Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2020/2021 навчальному році.
|
| Призер фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів у складі команди Київського району міста Харкова (2019, 2020 роки), призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки (2019, 2020 роки); ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Історія України» (2020, 2021 роки), призер міських турнірів з економіки, біології у складі збірної команди Київського району (2019-2021 роки). Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2020/2021 навчальному році. |
| Призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Кримськотатарська гуманітаристика» (2020 рік), переможець ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Кримськотатарська гуманітаристика» (2020, 2021 роки). Стипендіат Президента України (2021 рік). |
| Переможець IV (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки (2019), призер ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (2020), призер фінального етапу Всеукраїнського турніру юних економістів у складі команди Київського району міста Харкова (2019, 2020), призер фінального етапу Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів у складі команди Київського району міста Харкова (2019), призер ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, історії, географії (2018-2020 роки). Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2018/2019 навчальному році, стипендіат Харківського міського голови «Обдарованість» у 2020/2021 навчальному році, стипендіат Президента України (2019, 2020 роки). Нагороджений золотою мадаллю "За високі досігнення у навчанні" (2020 рік).
|
| Призер ІІІ (фінального) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секції «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» (2020), «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (2019), переможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій, інформатики, математики (2017-2020 роки), призер ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в секціях «Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології» (2020), «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»(2020), «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» (2018, 2019), призер турніру НАУ «ХАІ» «Економіка, менеджмент, інформаційні технології» в секції «Інформаційні технології» (2018, 2019), Турніру-фестивалю з робототехніки «Robo_KhAI» (2018 рік). Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2017-2020 роках, стипендіат Харківського міського голови «Обдарованість» у 2020/2021 навчальному році. Нагороджений золотою медаллю "За високі досігнення у навчанні" (2020 рік).
|
| Призер Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (2017 рік), Всеукраїнського етапу учнівської олімпіади з астрономії (2017 рік), обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (2015-2017 роки), обласних олімпіад з астрономії, фізики, хімії, інформатики, міського турніру юних математиків, юних інформатиків; переможець міського конкурсу «Учень року-2017. Стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2016/2017 навчальному році. Нагороджений срібною медаллю "За досягнення у навчанні" (2017 рік).
|
| Призер обласних олімпіад з інформатики, інформаційних технологій (2016, 2017 роки), районних олімпіад з математики, інформатики, інформаційних технологій, посів І місце у складі команди гімназії у турнірі за Кубок за пошук в Інтернет (2017 рік). Нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2017 рік). |
| Призер Всеукраїнського турніру юних економістів (2017 рік), неодноразовий призер міського турніру юних економістів, районних турнірів правознавців, економістів, істориків, призер районних олімпіад з історії, економіки, районного конкурсу-захисту МАН – районний та обласний етап, І місце у турнірі ХАІ «Економіка». Нагороджена золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2017 рік). |
| Призер Всеукраїнського турніру юних економістів, неодноразовий призер обласних олімпіад з економіки, міського турніру юних економістів, районних турнірів економістів, істориків, районного та обласного конкурсів-захистів МАН, І місце у турнірі ХАІ «Економіка». Нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2017 рік). |
| Призер Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (2015, 2016 рр.), обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (2014, 2015, 2016 роки), районного турніру юних математиків, районних олімпіад з математики, фізики, хімії.
|
| Призер Всеукраїнського турніру юних економістів (2014 рік), переможець районної та обласної олімпіад з трудового навчання, районних олімпіад з української мови та літератури, російської мови та літератури, географії, районних турнірів юних географів, економістів. Нагороджена золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2016 рік).
|
| Неодноразовий призер районних, міських та обласних олімпіад з математики, інформатики, інформаційних технологій, районного та міського турнірів юних математиків. Нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2015 рік).
|
| Неодноразовий призер районних та обласних олімпіад з економіки, інформаційних технологій, турнірів юних математиків, географів, економістів; у 2014/2015 навчальному році - стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». Нагороджена золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2015 рік).
|
|
Призер районних олімпіад з географії, хімії, обласного етапу конкурсу-захисту МАН (2012, 2013 роки), учасник регіональної науково-технічної конференції учнів «МОЛОДЬ, НАУКА, ТЕХНОЛОГІЇ: Хімія і фізика в сучасних технологіях» на базі Національного технічного університету «ХПІ»; у 2012/2013 навчальному році - стипендіат Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу».
|
|
Голова Харківської міської організації учнівського самоврядування (2011-2012 роки), координатор програми «Школа миру» і «Юний миротворець» у Харкові та Харківській області; переможець міських конкурсів «Учень року-2012», «Харків-2030: Місто, що прагне у майбутнє», Кубок з пошуку в мережі Інтернет для учнів 5-11 класів ЗНЗ ( у складі команди Харківської гімназії №55), переможець Всеукраїнського турніру юних економістів (2011 рік – у складі команди Харківської гімназії №55). Нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2012 рік). |
|
Нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", стипендіат Київської районної у місті Харкові ради «За досягнення», переможець Всеукраїнських турнірів юних хіміків (2011), юних інформатиків (2012) в складі команд м. Харкова; переможець обласних олімпіад з інформатики. Нагороджений дипломом за І місце у турнірі «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології. Авіація та космонавтика» (секція «Інформаційні технології») при НАУ ім.. М.Є.Жуковського «ХАІ» (2012); подякою адміністрації Київського району Харківської міської ради за наполегливу працю над розвитком свого творчого потенціалу (2012 рік).
|
| Неодноразовий переможець районних олімпіад з хімії, біології, обласного етапу конкурсу-захисту МАН (2012), переможець Всеукраїнських турнірів юних економістів (2011), юних хіміків (2012), юних інформатиків (2012) в складі команд м. Харкова, нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні" (2012 рік) |
Розпочато у 2012 році