Масові заходи

2022/2023 навчальний рік

14 жовтня

Напередодні свята Дня захисника України було проведено виховні класні години. Деякі класи зняли та надіслали відео.

2021/2022 навчальний рік

22 січня - День Соборності України

Зустріч з представниками роти патрульної служби поліції особливого призначення "СХІД", учасниками АТО-ООС (заступник командира, старший лейтенант поліції Майстров Михайло Олександрович; поліцейський взводу № 2, старший сержант поліції Костенко Антон Іванович; поліцейський взводу № 3, старший сержант поліції Бойко Геннадій Миколайович).

Казковий марафон. Новорічні вітання від казкових героїв

Новорічна майстерня. Новорічна листівка своїми руками

Тиждень доброчесності

Міжнародний день грамотності

Щорічно 8 вересня святкується Міжнародний день грамотності, метою якого є нагадати людям, що бути грамотним – важливо! Грамотність - свято для людства, яке досягло вражаючого прогресу в цій галузі, довівши кількість грамотних людей у світі до чотирьох мільярдів. Однак грамотність для всіх - дітей, молоді та дорослих - ще не до кінця досягнута мета. Боротьба з неписьменністю як і раніше залишається завданням величезного масштабу і складності. У шкільній бібліотеці весь день діяла виставка «Грамотність – запорука успіху».

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні український народ вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників , які загинули під час Другої світової війни. У бібліотеці пройшла виставка-пам'ять «Чорний ранок…Чорний рік». На виставці представлені історичні матеріали, що висвітлюють причини, перебіг і наслідки однієї з найбільших і найтрагічніших подій ХХ століття – Другої світової війни.

1 червня в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. У бібліотеці гімназії з учнями початкової школи була проведена гра «Впіймай право за хвіст»

21.05.2021-Всесвітній день Вишиванки-Міжнародні свята,яке покликане зберегти споконвічні народні традиції,створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.У бібліотеці створена тематично книжкова виставка, де можна знайти історію свята,зразки.технику вишиванки та багато іншої інформації.

14.05.2021-Обзор художньої літератури до 150-річчя з дня народження Василя Стефаника "Геній у царстві новел".

30.04.2021року-година Цікавої інформації про історію свята ,Великдень,історію писанки,значення символів,які використовують під час розпису яєць.

26 квітня2021 року- бібліотечний урок, присвячений 35-річниці на Чорнобильській АЄС

19 квітня2021- обзор книжкової виставки до Міжнародногго дня Землі

12 квітня 2021- бібліотечний урок до Всесвітнього дня  авіації та космонавтики