ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - 2018

25 черв. 2018
23 червня 2018 року пройшов випускний вечір для учнів 11-х класів гімназії. Почесними гостями свята були Терехов Ігор Олександрович, перший заступник Харківського міського голови, та Івлєв Володимир Вікторович, заступник голови адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань.

23 червня 2018 року пройшов випускний вечір для учнів 11-х класів гімназії. Батькам учнів, яких було нагороджено золотими та срібними медалями, було вручено Подяки Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Випускників Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області привітав перший заступник Харківського міського голови Терехов Ігор Олександрович. Також на урочистому заході були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович та начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна.Традиційно випускники станцювали шкільний вальс, отримали медалі та атестати, сказали слова подяки батькам та вчителям. Щасти вам, дорогі випускники!