Класна оцінка

Нова українська школа

Нова українська школа (НУШ) – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
Докладніше про зміни >
Сайт "Нова українська школа"

На допомогу вчителю початкових класів

Новий Державний стандарт початкової загальної освіти

Закон України "Про освіту"

Наказ МОН України від 15.01.2018 № 34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня"

Лист МОН України від 23.08.2017 № 1/9-450 "Щодо методичних рекомендацій для експериментальних навчальних закладів"

Лист Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 29.01.2018 № 01-32/420 "Про підготовку педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018"

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 03.02.2018 № 52 "Про підготовку педагогів району для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018"

Освітній проект "Модернізація початкової освіти"

Отримання наочності для 1-х класів  в рамках Нової української школи

Отримання дидактичних матеріалів та наочності для 1-х класів  в рамках Нової української школи

17.10.2018  гімназія отримала дидактичні  матеріали та наочність за рахунок державної субвенції і місцевого бюджету в рамках програми «Нова українська школа».
Було отримано по 24 найменування наочності та дидактичних матеріалів з української та іноземної мов, математики, природознавства, музичного мистецтва, у склад яких входили:
- Комплекти: «Букви українського алфавіту», комплект для навчання грамоти/письма (на магнітах);
- Набори: магнітних нотних знаків з нотним станом, класного інструменту, лічильного матеріалу у вигляді фруктів, овочів, геометричних фігур, цифр;
- Колекції: «Корисні копалини та продукти їх переробки»;
- Наочно-дидактичні матеріали для дослідів з природознавства (мікроскоп учнівський, термометр, карти фізичні (світу, України);
- Лялькові театри «Родина» та «Тварини» (12 персонажів).
Отримані матеріали відповідають темам, передбаченим програмою початкової школи та розвивають у дітей уяву, творче мислення та комунікативні навички.

1 класи гімназії отримали комплекти "Комп'ютеризоване робоче місце учителя початкової школи". Комплект створено за стандартами Нової української школи. Кожне робоче місце учителя 1 класів обладнано сучасним ноутбуком, кольоровим багатофункціональним пристроєм, ламинатором, витратними матеріалами.