У 2023/2024 навчальному році

кількість класів - 30

кількість учнів - 689
кадровий склад:  педагогічні працівники – 47; фахівці – 2; обслуговуючий персонал -  7

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

18 бер. 2024

Всесвітній тиждень обізнаності про сіль
Щорічно у другий тиждень березня відзначається Всесвітній тиждень обізнаності про сіль. Цього року він тривав з 11 по 17 березня. Метою Всесвітнього тижня обізнаності про сіль є залучення суспільства до зменшення вживання солі в раціоні задля покращення здоров’я. Також подія слугує зверненням до виробників харчових продуктів та державної влади заради надання споживачам права вибору продукції зі зменшеним відсотком солі. Класними керівниками були проведені години спілкування щодо вживання солі у своєму раціоні, бесіди "10 фактів про сіль", корисні поради: як вживати менше солі, перегляд мультфільму " Як козаки сіль купували", бесіда з дослідом "Дітям про сіль", малювання сіллю тощо. Бережіть своє здоров’я та споживайте менше солі, аби запобігти деяким проблемам зі здоров’ям.
15 бер. 2024

Інформаційно-методична нарада з завідувачами бібліотек
15 березня 2024 року в онлайн-режимі на платформі zoom було проведено нараду із завідувачами бібліотек та заступниками керівників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти. У ході наради методист центру освітніх технологій Управління освіти Нестеренко Ірина Олегівна ознайомила присутніх з наказом Міністерства освіти і науки України від 02.10.2023 №1185 (зі змінами) "Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 роках (11 клас)"; наказом Міністерства освіти України від 05.02.2024 № 123 "Про організацію повторного видання підручників для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти"; процедурою вибору та замовлення підручників для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році;поставкою підручників для учнів 5-х та 6-х класів до закладів загальної середньої освіти.
14 бер. 2024

14 березня – Міжнародний день математики
14 березня Харківський ліцей № 55 активно відзначає свято - Міжнародний день числа Пі. Учителями математики було проведено математичний карнавал: вікторини, конкурси, змагання, турніри тощо. Кожний клас готувався до цього дня та розробляв певні завдання: 5 класи -"День числа Пі” (вікторина); 6 класи - День народження числа Пі (конкурси); 7 класи - "Вікторина до дня числа Пі”; 8 класи - Математичний квест; 9 класи - гра «Математична розмальовка», вікторина «День народження числа Пі»; 10 класи - змагання у математичному турнірі; 11 класи - гра «Знайди свій скарб». Квест «Кабінет математики» для учнів 9 –х та 11-х класів проходив онлайн на базі платформи «Всеосвіта». Його особливістю було те, що ключ до виходу – це пароль, який складався з відповідей до кожного завдання, записаних в строку. Діти брали активну участь у заході, дізналися багато цікавого та корисного для себе.