Інформація про запровадження єдиного електронного квитка «Eticket» для пільгового (безкоштовного) проїзду учнів закладів загальної середньої освіти у метро, трамваї, тролейбусі в м. Харкові з 01 січня 2018 року розташована на сторінці «Інформація для батьків»

12 січ. 2018

Спортивні канікули
Під час зимових канікул учні гімназії мали змогу продемонструвати свою спритність у спортивних змаганнях, які відбувалися у спортивній залі гімназії. Так, учні початкової школи взяли участь у змаганнях «Веселі старти».
12 січ. 2018

Важливо!
9 січ. 2018

ПРОБНЕ ЗНО-2018
Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» з 09 січня до 31 січня 2018 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2018 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. (zno-kharkiv.org.ua/probne-zno).

4 січ. 2018

Цікаві екскурсії
Сьогодні учні гімназії відвідали регіональну телемовну компанію "Тоніс-Центр" (7 канал). Під час цікавої екскурсії учні зрозуміли як працює телебачення, які функції та обов'язки мають ведучі, оператори, журналісти.
29 груд. 2017

ВІДВІДУВАННЯ НОВОРІЧНОЇ ВИСТАВИ
28 грудня 2017 року у приміщенні Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.Лисенка відбулася новорічна вистава-мюзикл "Принцеса підводного світу" для учнів закладів загальної середньої освіти Київського району, яку відвідали 60 учнів 3-4 класів гімназії. Захід пройшов під патронатом Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
28 груд. 2017

ВРУЧЕННЯ ПОДАРУНКІВ УЧНЯМ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ
Сьогодні в гімназії пройшли новорічні святкові заходи, під час яких учні початкової школи отримали солодкі подарунки віід Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса. Учні 11-А класу показали для дітей новорічну казку, провели інтерактивні ігри. Було весело і святково.