Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Прийом документів для зарахування дитини до 1 класу буде проводитись директором гімназії до 31 травня 2018 року. З переліком необхідних документів можна ознайомитись на сторінці «Прийом до школи»

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сторінці гімназії № 55!

Девіз гімназії:

Дорогу знань прокладаємо через творчість до розвитку,
                   через виховання до духовності, через навчання до успіху!

У 2017/2018 навчальному році:
кількість класів - 32

кількість учнів - 936

кадровий склад:  педагогічні працівники – 73; фахівці – 5; обслуговуючий персонал -  20

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

18 трав. 2018

СВЯТО " ГОРДІСТЬ ГІМНАЗІЇ - 2018"
За підсумками 2017/2018 навчального року учні – призери конкурсів, турнірів, олімпіад та спортивних змагань отримали грамоти та подяки. 10 учнів 8-11 класів отримали стипендію "Відмінник освіти" благодійного фонду «Фонд Станіслава Косінова».
17 трав. 2018

Про вибір та замовлення підручників для 1-х класів
17.05.2018 року на засідання педагогічної ради педагогічний колектив гімназії ухвалив вибір підручників для 1-х класів.
17 трав. 2018

День вишиванки
Сьогодні в гімназії відзначили Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято спонукало учнів та педагогів гімназії сьогодні мати особливо урочистий вигляд, одягнувши вишиванки.

14 трав. 2018

ТУРНІР З РОБОТОТЕХНІКИ
Вітаємо учнів гімназії з перемогою в турнірі з робототехніки, який пройшов 12.05.2018 в ХАІ.
10 трав. 2018

До уваги батьків першокласників 2018/2019 навчального року!
5 трав. 2018

Проведення Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності
На виконання плану заходів щодо проведення з 26.04.2018 по 05.05.2018 Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, електробезпеки, присвяченого Національному дню охорони праці за темою: «Захищене і здорове покоління», в гімназії було проведено конкурс малюнків „Охорона праці та безпека життєдіяльності очима дітей”, виступ шкільної команди ДЮП, виховні години та години спілкування для учнів, вікторини тощо