Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

14 лют. 2018

Додаткові тижневі канікули для учнів перших класів
Шановні батьки! Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку у комунальних закладах загальної середньої освіти Київського району м. Харкова будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 19 по 23 лютого 2018 року.
12 лют. 2018

Районні фінальні змагання з баскетболу 5х5
09 лютого 2018 року відбулась церемонія нагородження переможців та призерів районних фінальних змагання з баскетболу 5х5. Вітаємо збірну команду молодшої вікової групи з баскетболу 3х3 серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 3 місце; Вітаємо збірну команду старшої вікової групи з баскетболу 3х3 серед юнаків: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 3 місце; Серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце; Вітаємо збірні команди старшої вікової групи з баскетболу 5х5 серед дівчат: - Харківської гімназії № 55 Харківської міської ради Харківської області, яка посіла 2 місце; Бажаємо подальших перемог!
9 лют. 2018

Урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу професійної майстерності «Учитель року ‒ 2018»
09 лютого 2018 року в малому залі Харківської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Учитель року – 2018», що проводився під патронатом Харківського міського голови Г. А. Кернеса. Вітаємо Лукаш Л.В., лауреата міського конкурсу «Учитель року-2018»

7 лют. 2018

День безпечного Інтернету
6 лютого 2018 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. У рамках цього дня в гімназії відбулись уроки Інтернет-безпеки з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки в Інтернеті; перегляд тематичних фільмів, презентацій; інформаційні бесіди «Неприємності в мережі Інтернет». 07 лютого 2017 року учні старших класів взяли участь у вебінарі «Особиста безпека в Internet»
5 лют. 2018

Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради
Серед стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» у 2017/2018 навчальному році учні гімназії: Кудрявцев Дмитро, Осипов Микита, Жога Софія.
2 лют. 2018

ОЛІМПІАДА З ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ І ТЕХНОЛОГІЇ
Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології у 2017/2018 навчальному році. Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання і технології, яка відбулася 13 січня 2018 року, завершило перевірку робіт учасників. За підсумками перевірки, з урахуванням результатів апеляції, що відбулася 31 січня 2018 року, визначено 51 переможця. Серед переможців - учні гімназії Пико Поліна, Рєпін Олег, Кубарєв Ілля. Вітаємо переможців!