Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сторінці гімназії № 55!

Девіз гімназії:

Дорогу знань прокладаємо через творчість до розвитку,
                   через виховання до духовності, через навчання до успіху!

У 2018/2019 навчальному році:
кількість класів - 32

кількість учнів - 936

кадровий склад:  педагогічні працівники – 73; фахівці – 5; обслуговуючий персонал -  15

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

12 жовт. 2018

12 жовтня 2018 року відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок воїнам-афганцям: Застелі Олександру Вікторовичу, випускнику Харківської гімназії № 55. На урочистостях були присутні: депутат Харківської міської ради Половинко Сергій Анатолійович, заступник голови адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, голова Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану Борзов Віктор Олександрович, заступник голови Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану Биков Михайло Леонідович, голова Київської районної спілки ветеранів Афганістану Лагутін Сергій Олександрович, воїни-побратими, вчителі, учні. Меморіальну дошку було встановлено з метою увіковічнення пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, які геройськи загинули в Афганістані. Зі словами вдячності про пам’ять до воїнів-інтернаціоналістів до гостей та підростаючого покоління звернулись: голова Харківської міської Спілки ветеранів Афганістану Борзов Віктор Олександрович, голова Київської районної спілки ветеранів Афганістану Лагутін Сергій Олександрович. Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, яку було встановлено на фасаді будівлі закладу освіти. Честь, шана та вічна слава тим, хто загинув під час війни!
11 жовт. 2018

Вітаємо учнів 4-А класу, які посіли ІІІ місце у районних змаганнях.
10 жовтня 2018 відбулися районні змагання серед учнів 4-их класів у військово-спортивній грі «Патріот». Вітаємо учнів 4-А класу, які посіли ІІІ місце у районних змаганнях.
10 жовт. 2018

2 етап Військово-спортивної гри «Патріот» серед старшокласників
09.10.2018 року пройшов другий етап (районний) Військово-спортивної гри «Патріот» серед старшокласників. Вітаємо команду Харківської гімназії № 55, яка за підсумками змагань посіла ІІ місце

5 жовт. 2018

Всесвітній день захисту тварин
4 жовтня - Всесвітній день захисту тварин. Завдання цього дня - привернути увагу людства до проблем мешканців Землі.
2 жовт. 2018

Календарний план підготовки та проведення ЗНО-2019
Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
28 вер. 2018

ЗНО-2019
Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.