Класна оцінка

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сторінці гімназії № 55!

Девіз гімназії:

Дорогу знань прокладаємо через творчість до розвитку,
                   через виховання до духовності, через навчання до успіху!

У 2018/2019 навчальному році:
кількість класів - 32

кількість учнів - 935

кадровий склад:  педагогічні працівники – 73; фахівці – 5; обслуговуючий персонал -  15

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

6 груд. 2018

Поповнення матеріально-технічного обладнання в рамках "Нової української школи"
3 груд. 2018

Вітаємо призерів районних олімпіад
Вітаємо призерів районних олімпіад з фізики та географії та дякуємо вчителям за підготовку переможців! Бажаємо успіхів в обласних олімпіадах!
29 лист. 2018

Поповнення матеріально-технічного обладнання в рамках "Нової української школи"
28 листопада 2018 року в гімназію були завезені 3 комплекти парт та стільців для 90 учнів 1-х класів за рахунок субвенції державного бюджету. Також були отримані робочі місця для вчителів перших класів.

27 лист. 2018

Вітаємо призерів районних олімпіад
Вітаємо призерів районних олімпіад районної олімпіади з української мови Печенізьку-Ткачову Марію 7-Б ІІ місце Мануленко Діану 8-Б ІІІ місце Підвербну Софію 8-Б ІІІ місце Абдуліну Кристину 9-В ІІІ місце районної олімпіади з математики Педько Сергія 7-В І місце Гончарову Євгенію 7-В ІІІ місце Кудрявцева Дмитра 10-А ІІІ місце Кубарєва Іллю 10-А ІІІ місце Мітіна Дениса 11-Б ІІІ місце та педагогів, які підготували призерів: Єрмолаєву Галину Станіславівну, Надуєву Наталю Леонідівну, Янущиць Анжеліку Вікторівну, Скляренко Ольгу Володимирівну, Поліщук Лідію Дмитрівну.
26 лист. 2018

Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії»
24 листопада 2018 року під егідою Міністерства культури України в рамках Національного Всеукраїнського проекту «Творчий шанс» в м.Харкові проводився Х Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії». У номінації «Хореографія. Бальні танці» колектив спортивно-бального танцю «Арабеск» Харківської гімназії №55 посів І місце.
24 лист. 2018

Акція «Запали свічку»
У листопадові дні знову стукає в наші серця трагічна дата – вшанування пам’яті жертв голодоморів. В гімназії пройшла щорічна всеукраїнська акція «Запали свічку».Цей вогник символізував нашу скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників.