13 жовт. 2017

День захисника України
В Україні 14 жовтня відзначається День захисника України. Вибір дати пов'язаний з історичною традицією, в цей день також відзначається День українського козацтва та День створення Української повстанської армії (УПА). З нагоди свята в гімназії 13.10.2017 проходять різні заходи.
11 жовт. 2017

ІІ (районний) етап міської військово-спортивної гри "Патріот"
Вітаємо команду гімназії, яка посіла I місце у змаганнях «Перевірка теоретичних знань з предмету «»»»захист Вітчизни» ІІ (районного) етапу міської військово-спортивної гри "Патріот".
6 жовт. 2017

Творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами»
З 2017 року в межах VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері започатковується Міжнародний творчий конкурс за участі учнів (вихованців) 1-11-х класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України та країн зарубіжжя. Запрошуємо до участі!

3 жовт. 2017

Освітній захід «Ніч науки»
30 вересня учні гімназії взяли участь у освітньому заході «Ніч науки».
2 жовт. 2017

УЧАСТЬ У МІСЬКОМУ ЗАХОДІ "НІЧ НАУКИ"
30 вересня 2017 року учні 9-11 класів взяли участь в освітньму проекті "Ніч Науки: Енергоефективність"під час якого 6 провідних вищих навчальних закладів міста Харкова (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНАДУ, НТУ "ХПІ", УІПА, НАУ ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ") продемонстрували усім присутнім свої досягнення та інноваційні відкриття у сфері енергоефективності.
28 вер. 2017

ЗНО-2018
Наказом Міністерства освіти і науки України від 19 вересня 2017 року № 1287 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.