Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сторінці гімназії № 55!

Девіз гімназії:

Дорогу знань прокладаємо через творчість до розвитку,
                   через виховання до духовності, через навчання до успіху!

У 2017/2018 навчальному році:
кількість класів - 32

кількість учнів - 936

кадровий склад:  педагогічні працівники – 73; фахівці – 5; обслуговуючий персонал -  20

мова освітнього процесу - українська

режим роботи - 5-денний

15 серп. 2018

Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2018/2019 навчальний рік)
Пропонуємо, завдання фінального етапу Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у 2018 році. завдання ВТЮІнф-2018.docx
8 серп. 2018

ТУРНІР ЮНИХ БІОЛОГІВ
Пропонуємо завдання ХІІІ міського турніру юних біологів (2018/2019 навчальний рік).
1 серп. 2018

Завдання ХІ міських турнірів юних географів та правознавців
Пропонуємо завдання ХІ міського турніру юних географів, проведення якого заплановано в 2018 році. Питання ХІ міського турніру юних географів.docx Пропонуємо завдання ХІ міського турніру юних правознавців, проведення якого заплановано в 2018 році. Завдання ВТЮП 2018.docx

25 лип. 2018

НОВИЙ ПОРЯДОК СТВОРЕННЯ ГРУП ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ
МОН підготувало новий порядок створення груп подовженого дня у школах – відповідний документ наразі перебуває на реєстрації в Мін’юсті. Він, зокрема, передбачає комфортніші умови для дітей, враховує особливості сільських та гірських місцевостей, а також уперше надає можливість відкривати інклюзивні групи.
18 лип. 2018

ІГРОВІ НАБОРИ LEGO SIX BRICKS ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
16.07.2018 було отримано ігрові набори Six Bricks для учнів 1-х класів. Усі конструктори надано датською компанією The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України. Планується, що конструктори LEGO застосовуватимуться в 1-х класах як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання.
11 лип. 2018

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Надано методичні рекомендації щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році у листі Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.