Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Інформація для батьків

Про порядок отримання електронного квитка Харківського школяра для пільгового проїзду в міському електротранспорті та правила користування ним
Відповідно до рішення 17 сесії Харківської міської ради від 20.12.2017  №892/17 учні  закладів  загальної  середньої  освіти м.Харкова  мають право  пільгового  проїзду  в  електротранспорті м. Харкова з 1 вересня по 30 червня щороку.

Ціна пластикового квитка для звичайного школяра складає 30 грн. (собівартість, банківська застава). Звичайні квитки матимуть зелений колір, пільгові (100% безкоштовні) – блакитний колір.

Кількість поїздок у трамваї та тролейбусі на місяць не лімітована (до першого числа наступного місяця, у разі користування,  на карточку треба покласти: 15 грн. – трамвай або тролейбус, 20 грн. – трамвай і тролейбус).

Сума для поїздок на метро не обмежується, але кількість пільгових поїздок

за 2 грн. на місяць –  50 штук, решта поїздок - за  4 грн.

Гроші на картці зберігаються та переходять на наступний місяць, а кільківсть 50% поїздок  на метро починається з першого дня кожного місяця.

Щомісяця потреба у видах транспорту може змінюватися, тому необхідно надавати замовлення на наступний місяць до 20 числа   поточного місяця відповідальній особі в гімназії.

Електронним квитком можна користуватися лише у замовлених та (до першого числа місяця) проплачених видах транспорту.

Квиток можна поповнювати в будь- якому терміналі «Еtiket» по місту, а також у метрополітені.

Електронний квиток школяра дійсний при наявності учнівського квитка встановленого зразка (у тому числі для дітей з багатодітних родин, з сімей загиблих ветеранів, потерпілих від ЧАЕС, яким встановлено інвалідність, дітей з інвалідністю, що дає 100% пільгу на проїзд). Для дітей сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклуванння електронний квиток дійсний при наявності «єдиного квитка», встановленої форми (затв. Наказом МОНУ від 19.06.1996 № 216).

Електронний квиток видається на весь період навчання у школах  м.Харкова.

На електронному квитку зовні не буде жодних персональних даних (прізвище, школа, пільга, інше), лише реєстраційний номер. Вся інформація знаходитиметься на внутрішньому чипі, якій зчитується лише валфідатором у транспорті, турнікетом у метро або переносним пристроєм контролера наземного транспорту.

Для отримання електронного квитка батьки в школі мають написати  заяву та надати відповідальній особі необхідну інформацію.

Учнівський квиток можна оформити в приймальні гімназії, надавши бланк встановленого зразка та фото дитини  (2 Х 3 см).

При втраті квитка треба негайно повідомити про це відповідальну особу в гімназії  з метою блокування картки.

Не можна передавати електронний квиток іншій особі для використання. У разі виявлення цього факту контролером вилучається електронний квиток назавжди без права відновлення для власника.

Організація харчування учнів

Повідомляємо Вам, що рішенням 17 сесії Харківської міської ради від 20.12.2017 № 905/17 внесено зміни до Комплексної програми розвитку освіти м. Харкова на 2018-2022 роки (програму було затверджено рішенням 16 сесії Харківської міської ради від 08.11.2017 № 826/17).

Відповідно до внесених змін у Програму з 01.01.2018 року діти батьків учасників АТО мають 100 % пільгу на харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти та харчуються за рахунок коштів міського бюджету.

З  питань харчування учнів звертатись до Мазикіної О.Б., заступника директора з НВР

З 01.01.2017 оплата послуг КП "Муніципальна охорона" (тривожна кнопка) здійснюється за бюджетні кошти.

Основні напрямки роботи батьківського університету:
• залучення батьків до активної співпраці з педагогами школи;
• організація роботи батьківських комітетів класів;
• проведення класних і загальношкільних зборів
• особисті бесіди з батьками;
• консультації для батьків.

Шановні вчителі, учні, батьки!

З питань та пропозицій щодо організації профілактичної роботи в гімназії Ви можете звертатись до

старшого інспектора сектора ювенальної превенції Київського ОП ГУНП України в Харківській області капитана поліції Іщенко Валерії Павлівни

Місцезнаходження: м. Харків, вул. Алчевських , 49, індекс 61002

Телефон: 70-59-914, 700-43-04