Національна дитяча гаряча лінія

Інформація для батьків

/uploads/editor/234/478430/sitepage_39/files/broshura_poradi_pid_chas_viyni_2023_04_.pdf

/uploads/editor/234/478430/sitepage_39/files/kir_listivka_3_storinki.pdf

/uploads/editor/234/478430/sitepage_39/files/listivka_kir_shvidkiy_i_nebezpechniy.pdf

Важливо пам’ятати!
  • Якщо дитина пропустила щеплення , то не потрібно починати з початку всі щеплення проти цієї інфекції.
  • Якщо графік порушено, вакцинацію можна робити проти любої інфекції у будь-якому порядку.
  • Радимо робити кілька щеплень одночасно - це світова практика, що дозволяє захистити дитину від кількох захворювань одразу.
  • В Україні зареєстрований спалах поліомієліту - небезпечного захворювання, що може призвести до невиліковного паралічу. Упевніться, що ваша дитина отримала принаймні 2 дози вакцини ІПВ.
  • У 2023 році є ризик спалаху кору. Подбайте, щоб дитина у 12 місяців мала першу дозу вакцини КПК (кір-краснуха-паротит) та у 6 років – другу дозу.
  • При травмах існує високий ризик правця, підвищується ризик заразитися на  гепатит В (наприклад, під час хірургічної допомоги). Подбайте, щоб дитина мала 3 дози вакцини від гепатиту В та всі щеплення від правця згідно календаря щеплень.
  • Немає потреби в обстеженнях (аналіз крові, сечі, імунограма) перед вакцинацією.
 Захистіть себе та власну дитину!

Кабінет Міністрів прийняв рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. 21.09.2021 року відбулося засідання Державної комісії ТЕБ та НС, яка прийняла рішення про встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 23 вересня 2021 року

У зв’язку з цим Ви маєте можливість відвідувати стадіон ХГ № 55 дотримуючись певних правил.

Правила відвідування стадіону:

1. Вхід на територію стадіону відбувається при наявності захисної маски.
  2. Під час знаходження на стадіоні потрібно зберігати майно та прилеглу територію в належному стані.
  3. Потрібно дотримуватися дистанції у 1,5 м відносно інших відвідувачів.

Просимо зауважити, що наповненість території стадіону передбачає наявність не більш ніж однієї особи на 10 кв. метрів!  Дане обмеження не працює, якщо відвідувач має:

• Міжнародні свідоцтва;
  • «жовті» чи «зелені» внутрішні COVID-сертифікати;
  • Довідку о63-О (картка профщеплень);
  • Негативний ПЛР-тест (72 години) / експрес-тест на антиген.

Відповідальний за роботу стадіону –  Кондрацький Андрій Васильоович - 0972187572

Інформаційні пам'ятки  з питань безпеки
Інформація про отримання довідки про реєстрацію місця проживання особи та довідки про склад сім'ї

Про порядок отримання електронного квитка Харківського школяра для пільгового проїзду в міському електротранспорті та правила користування ним
Відповідно до рішення 17 сесії Харківської міської ради від 20.12.2017  №892/17 учні  закладів  загальної  середньої  освіти м.Харкова  мають право  пільгового  проїзду  в  електротранспорті м. Харкова з 1 вересня по 30 червня щороку.

Кількість поїздок у трамваї та тролейбусі на місяць не лімітована (до першого числа наступного місяця, у разі користування,  на карточку треба покласти: 15 грн. – трамвай або тролейбус, 20 грн. – трамвай і тролейбус).

Сума для поїздок на метро не обмежується, але кількість пільгових поїздок

за 4грн. на місяць –  50 штук, решта поїздок - за  8 грн.

Гроші на картці зберігаються та переходять на наступний місяць, а кількість 50% поїздок  на метро починається з першого дня кожного місяця.

Щомісяця потреба у видах транспорту може змінюватися, тому необхідно надавати замовлення на наступний місяць до 20 числа   поточного місяця відповідальній особі в гімназії.

Електронним квитком можна користуватися лише у замовлених та (до першого числа місяця) проплачених видах транспорту.

Квиток можна поповнювати в будь- якому терміналі «Еtiket» по місту, а також у метрополітені.

Електронний квиток школяра дійсний при наявності учнівського квитка встановленого зразка (у тому числі для дітей з багатодітних родин, з сімей загиблих ветеранів, потерпілих від ЧАЕС, яким встановлено інвалідність, дітей з інвалідністю, що дає 100% пільгу на проїзд). Для дітей сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклуванння електронний квиток дійсний при наявності «єдиного квитка», встановленої форми (затв. Наказом МОНУ від 19.06.1996 № 216).

Електронний квиток видається на весь період навчання у школах  м.Харкова.

На електронному квитку зовні не буде жодних персональних даних (прізвище, школа, пільга, інше), лише реєстраційний номер. Вся інформація знаходитиметься на внутрішньому чипі, якій зчитується лише валфідатором у транспорті, турнікетом у метро або переносним пристроєм контролера наземного транспорту.

Для отримання електронного квитка батьки в школі мають написати  заяву та надати відповідальній особі необхідну інформацію.

Учнівський квиток можна оформити в приймальні гімназії, надавши бланк встановленого зразка та фото дитини  (2 Х 3 см).

При втраті квитка треба негайно повідомити про це відповідальну особу в гімназії  з метою блокування картки.

Не можна передавати електронний квиток іншій особі для використання. У разі виявлення цього факту контролером вилучається електронний квиток назавжди без права відновлення для власника.

Учасники освітнього процесу для вирішення питань, що стосуються збереження життя та здоров’я дітей, а також захисту прав та інтересів дитини, можуть звертатися до заступника директора з виховної роботи Ушакової Наталії Вікторівни.

УСТАНОВИ, СЛУЖБИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ,
ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ
В КИЇВСЬКОМУ РАЙОНІ м.ХАРКОВА

Назва установи