Майстер-класи для учителів музичного мистецтва

11 бер. 2020
11 березня 2020 року на базі Харківської гімназії № 55 відбулися майстер-класи для вчителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти району, один з яких провела Добриніна О.Л., учитель музичного мистецтва гімназії. Учасники ознайомилися з практичним застосуванням методів викладання музичного мистецтва в різних класах, методу проєктів, мультимедійних завдань, відео та аудіоматеріалів на уроках музичного мистецтва, обговорили види позакласної роботи для розвитку творчих здібностей учнів.

Учасники ознайомилися з практичним застосуванням методів викладання музичного мистецтва  в різних класах, методу проєктів, мультимедійних завдань, відео та аудіоматеріалів на уроках музичного мистецтва, обговорили види позакласної роботи для розвитку творчих здібностей учнів.