В гімназії проводиться міська естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців. Пам'ятаємо! Пишаємося!"

30 квіт. 2020
Наближається важливе свято -День Перемоги. Все далі йде від нас ця дата - 9 Травня 1945 року. З нагоди Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у рамках проведення акції учні гімназії взяли участь у таких дистанційнихі заходах щодо вшанування пам’яті воїнів Другої Світової війни: естафета пам’яті «Ми – нащадки переможців» , он-лайн фотоальбомі «Герої оживають на світлинах». Надані матеріали розміщено на окремій сторінці сайту. Дякуємо за допомогу батькам учнів!

-    естафета пам’яті «Ми – нащадки переможців» ,
-     он-лайн фотоальбомі «Герої оживають на світлинах».
Надані матеріали розміщено на окремій сторінці сайту.
Дякуємо за допомогу батькам учнів!